Koncert charytatywny Wiara. Nadzieja. Miłość.

Dnia 31 maja 2019 roku w Środowiskowym Domu Kultury w Tarnobrzegu odbył się przepiękny koncert zatytułowany „Wiara. Nadzieja. Miłość”.

Koncert dedykowany był osobom z naszej szkolnej rodziny, które walczą z chorobą nowotworową, które bardzo potrzebują duchowego wsparcia i pomocy każdego z nas. Dlatego chcieliśmy dać im siłę, poczucie, że nie są same, że mogą liczyć na naszą szkolną rodzinę. Całym sercem zaśpiewali uczniowie – i tu niespodzianka – nauczyciele! Każda z piosenek miała szczególną moc radości, ufności w Bogu oraz wsparcia.

Podczas koncertu odbyła się licytacja rzeczy podarowanych przez osoby zaprzyjaźnione i przez nauczycieli oraz prac artystycznych wykonanych przez uczniów szkoły katolickiej. Można było również zakupić pyszne ciasta upieczone przez nauczycieli.

Gościem specjalnym koncertu był utalentowany i utytułowany sportowiec pan Wiktor Chabel, wioślarz, reprezentant Polski, olimpijczyk z Rio de Janeiro. Wspaniała niespodzianka i cudowne spotkanie!

Dochód z licytacji, jak również ze sprzedaży ciast zostanie przekazany osobom z naszej szkolnej rodziny, które walczą z chorobą nowotworową.

Gallery icon

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *