Ślubujemy! – Ślubowanie pierwszaków

Uroczystość pasowania na uczniów, to bardzo ważne wydarzenie w życiu szkoły. W dniu 22 października w naszej szkole odbyło się ślubowanie uczniów klasy pierwszej.

 

Na początku uroczystości dzieci zaprezentowały swoje umiejętności w przygotowanym wcześniej programie artystycznym. Po występie przystąpiły do zdania egzaminu przed zaproszonymi gośćmi. Egzamin zdały na szóstkę. Następnie złożyły przysięgę, a pani dyrektor Joanna Szmuc wraz z Ks. Proboszczem Janem Biedroniem symbolicznym ołówkiem dokonali pasowania na uczniów Katolickiej Szkoły Podstawowej.

Po pasowaniu dzieci oficjalnie zostały przyjęte w poczet uczniów naszej szkoły i stały się pełnoprawnymi członkami społeczności szkolnej.

Gallery icon

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *