Bal Wszystkich Świętych

W dniu 27 XI 2019 r. w naszych szkołach odbył się

Bal Wszystkich Świętych.

Tego dnia było bardzo uroczyście. Uczniowie klas I-V przebrali się w stroje nawiązujące do postaci świętych i błogosławionych. Świat chyba nigdy nie widział w jednym miejscu tylu świętych osób. Uczniowie przedstawiali swoim kolegom i koleżankom sylwetki swoich patronów oraz  ciekawostki z ich życia. Na balu nie zabrakło dobrej zabawy i tańca. Dzieci wesoło bawiły się przy dźwiękach muzyki, tańczyły i brały udział w konkursach.

Podczas Balu ,w szkolnej Kawiarence ,,święci ” korzystali z poczęstunku.

Natomiast starsi uczniowie naszej szkoły również spędzili miło czas przy tańcach, zabawach i quizach.

Bal był dla dzieci i rodziców inspiracją w poznawaniu świętych i naśladowaniu ich życia. Serdeczne podziękowania kierujemy w stronę Rodziców za zaangażowanie i pozytywny odzew w przygotowaniu tak pięknych strojów.

 

Dziękujemy również nauczycielom i Pracownikom Szkoły za pomoc w przygotowaniu Balu.

Samorząd Uczniowski

Wolontariat

Gallery icon

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *