Szkoła wychodzi naprzeciw oczekiwaniom uczniów i rodziców

W tym trudnym czasie mamy wspólny cel – pomóc sobie wzajemnie, a szczególnie Naszym uczniom, aby w poczuciu bezpieczeństwa i komfortu psychicznego mogli zdobywać wiedzę, odrabiać lekcje, prezentować swoje prace, wymieniać się doświadczeniami, pracować grupowo, realizować projekty czy konkursy.

Do takiej aktywności potrzebny jest dobry sprzęt komputerowy, aby uczniowie byli w stałym kontakcie z nauczycielami i ze swoimi rówieśnikami , co jest niezwykle istotne nie tylko ze względu na naukę , ale na rozwój osobisty – odkrywanie świata w tej  nowej, nietypowej rzeczywistości.

W naszej szkole wyszliśmy naprzeciw temu wyzwaniu i uczniowie mogli wypożyczać nasz szkolny sprzęt komputerowy. Wielu skorzystało z tej oferty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *