WYNIKI OGÓLNPOLSKIEJ OLIMPIADY OLIMPUSEK

WYNIKI OGÓLNPOLSKIEJ LIMPIADY OLIMPUSEK

JĘZYK ANGIELSKI
KLASY 2:
Sokołowski Daniel 180 pkt – Dyplom uznania 16 miejsce
Puzio Maja 176 pkt – Dyplom uznania 18 miejsce
Woźniak Amelia 172 pkt – Dyplom uznania 20 miejsce 
Piotrowska Emilia 166 pkt – Dyplom uznania 23 miejsce 
Konefał Julia 150 pkt – Dyplom uznania 31 miejsce 
Majka Natan 143 pkt – Dyplom uznania 34 miejsce

KLASY 3:
Majka Mikołaj 194 pkt – Dyplom laureata 6 miejsce
Koper Natalia 179 pkt – Dyplom uznania 20 miejsce
Kosiorowski Mateusz 171 pkt – Dyplom uznania 23 miejsce 
Kosior Ewelina 171 pkt – Dyplom uznania 31 miejsce
Baran Wiktoria 112 pkt – Dyplom uznania 34 miejsce

KLASA 4:
Wiktor Pluta 32 pkt – Dyplom uznania 29 miejsce
Aleksandra Baszak 28 pkt – Dyplom uznania 33 miejsce

WYNIKI OGÓLNPOLSKIEJ LIMPIADY OLIMPUSEK
EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA
KLASY 2
Kiełb Jan 194 pkt – Dyplom laureata 7 miejsce
Wźniak Amelia 186 pkt – Dyplom uznania 11 miejsce
Sepioło Justyna 179 pkt – Dyplom uznania 15 miejsce
Konefał Julia 171 pkt – Dyplom uznania 19 miejsce
Figiel Katarzyna 160 pkt – Dyplom uznania 24 miejsce
Wójcicka Patrycja 158 pkt – Dyplom uznania 25 miejsce
Majka Natan 157 pkt – Dyplom uznania 26 miejsce
Puzio Maja 151 pkt – Dyplom uznania 29 miejsce
Piotrowska Emilia 149 pkt – Dyplom uznania 30 miejsce
Sokołowski Daniel 145 pkt – Dyplom uznania 32 miejsce
Suszek Agnieszka 140 pkt – Dyplom uznania 34 miejsce
Matejko Dawid 141 pkt – Dyplom uznania 34 miejsce
Sobisz Julia 126 pkt – Dyplom uznania 41 miejsce
Korczak Bartosz 127 pkt – Dyplom uznania 41 miejsc
Siepetowska Gabrysia 125 pkt – Dyplom uznania 42 miejsce
Lampart Karol 116 pkt – Dyplom uznania 46 miejsce
Jadach Jakub 110 pkt – Dyplom uznania 49 miejsce
Dul Justyna 106 pkt – Dyplom uznania 51 miejsce
Mroczek Natalia103 pkt – Dyplom uznania 53 miejsce
Biśtyga Karol 94 pkt – Dyplom uznania 57 miejsce
Szewc Natalia 95 pkt – Dyplom uznania 57 miejsce
Świerkula Hubert 58 pkt – Dyplom uznania 75 miejsce
Burdzel Łukasz 55 pkt – Dyplom uznania 77 miejsce

KLASY 3:
Koper Natalia 184 pkt – Dyplom laureata – 7 miejsce
Majka Mikołaj 180 pkt – Dyplom laureata – 9 miejsce
Zderski Ziemowit 178 pkt – Dyplom laureata – 10 miejsce
Madej Jan 172 pkt – Dyplom uznania – 13 miejsce
Sikora Maciej 172 pkt – Dyplom uznania 13 miejsce
Bielińska Magdalena 170 pkt – Dyplom uznania 14 miejsce
Baran Wiktoria 168 pkt Dyplom uznania 15 miejsce
Sagan Maria 155 pkt – Dyplom uznania 22 miejsce
Majos Oliwia 152 pkt – Dyplom uznania 23 miejsce
Kosiorowski Mateusz 150 pkt – Dyplom uznania 24 miejsce
Wryk Jakub 149 pkt – Dyplom uznania 25 miejsce 
Stefańska Julia 145 pkt – Dyplom uznania 27 miejsce
Kosior Ewelina 132 pkt – Dyplom uznania 33 miejsce
Madej Julia 132 pkt – Dyplom uznania 33 miejsce
Majos Mateusz 106 pkt – Dyplom uznania 46 miejsce
Nieradka Martyna 97 pkt – Dyplom uznania 51 miejsce
Pawlik Maja 95 pkt – Dyplom uznania 52 miejsce
Jędrzejak Alicja 89 pkt – Dyplom uznania 55 miejsce
Chorzępa Gabriel 86 pkt – Dyplom uznania 56 miejsce 
Wróblewska Weronika 68 pkt – Dyplom uznania 65 miejsce
Mysłek Jakub 61 pkt – Dyplom uznania 61 miejsce

OLIMPIADA PRZEDMIOTOWA 
Wiktor Pluta 32 pkt
Aleksandra Baszak 28 pkt

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *