Zastępstwa

Zastępstwa

Okres: 15.11.2019 (pt.) – 15.11.2019 (pt.)

Dzień: 15.11.2019 (pt.)
Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Zastępca Uwagi
0 Fratyn Karolina 8A|N Język niemiecki Uczniowie przychodzą później Uczniowie przychodzą na godz. 8.55
1 Fratyn Karolina 8A|N Język niemiecki Uczniowie przychodzą później Uczniowie przychodzą na godz. 8.55
2 Fratyn Karolina 5A Kółko wokalne Bieniek Monika
3 Fratyn Karolina 6A Zajęcia rozwijające kreatywność Biesiadecka Justyna
5 Fratyn Karolina 7A Język polski Stec- Kubik Anna
6 Fratyn Karolina 8A Język angielski Uczniowie zwolnieni do domu Uczniowie kończą
o godz.11.30
7 Fratyn Karolina 7A Język niemiecki Uczniowie zwolnieni do domu Uczniowie kończą
o godz. 13.30
1 Sałek Mirosław 7A Matematyka Uczniowie przychodzą później Uczniowie przychodzą na godz. 8.55
2 Sałek Mirosław 4A Matematyka Rybak-Kobylańska Dominika
5 Sałek Mirosław 8A Matematyka Uczniowie zwolnieni do domu Uczniowie kończą
o godz. 11.30
1 Tarnawska Agata 6A Język polski Uczniowie przychodzą później Uczniowie przychodzą na godz. 8.55
2 Tarnawska Agata 8A Język polski Stec- Kubik Anna
4 Tarnawska Agata 4A Język polski Rybak-Kobylańska Dominika

 


Zastępstwa

Okres: 14.11.2019 (czw.) – 14.11.2019 (czw.)

Dzień: 14.11.2019 (czw.)
Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Zastępca Uwagi
1 Dobrowolski Paweł 3B Edukacja wczesnoszkolna Mierzwa Eliza
2 Dobrowolski Paweł 4A Zajęcia rozwijające kreatywność Rybak-Kobylańska Dominika
3 Dobrowolski Paweł 2A Edukacja wczesnoszkolna Sałek Katarzyna
4 Dobrowolski Paweł 6A Zajęcia rozwijające kreatywność Biesiadecka Justyna
7 Dobrowolski Paweł 5A Religia Uczniowie zwolnieni do domu

 


Zastępstwa

Okres: 07.11.2019 (czw.) – 08.11.2019 (pt.)

Dzień: 07.11.2019 (czw.)
Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Zastępca Uwagi
2 Markiel-Chartlińska Maria 5A|DZ Wychowanie fizyczne Uczniowie przychodzą później Uczniowie przychodzą na godz. 10.45
2 Markiel-Chartlińska Maria 6A|DZ Wychowanie fizyczne Uczniowie przychodzą później Uczniowie przychodzą na godz. 10.45
3 Markiel-Chartlińska Maria 5A|DZ Wychowanie fizyczne Uczniowie przychodzą później Uczniowie przychodzą na godz. 10.45
3 Markiel-Chartlińska Maria 6A|DZ Wychowanie fizyczne Uczniowie przychodzą później Uczniowie przychodzą na godz. 10.45
5 Markiel-Chartlińska Maria 7A|DZ Wychowanie fizyczne Uczniowie zwolnieni do domu
5 Markiel-Chartlińska Maria 8A|DZ Wychowanie fizyczne Uczniowie zwolnieni do domu
6 Markiel-Chartlińska Maria 7A|DZ Wychowanie fizyczne Uczniowie zwolnieni do domu
6 Markiel-Chartlińska Maria 8A|DZ Wychowanie fizyczne Uczniowie zwolnieni do domu
2 Trela Piotr 5A|CH Wychowanie fizyczne Uczniowie przychodzą później Uczniowie przychodzą na godz. 10.45
2 Trela Piotr 6A|CH Wychowanie fizyczne Uczniowie przychodzą później Uczniowie przychodzą na godz. 10.45
3 Trela Piotr 5A|CH Wychowanie fizyczne Uczniowie przychodzą później Uczniowie przychodzą na godz. 10.45
3 Trela Piotr 6A|CH Wychowanie fizyczne Uczniowie przychodzą później Uczniowie przychodzą na godz. 10.45
5 Trela Piotr 7A|CH Wychowanie fizyczne Uczniowie zwolnieni do domu  

 

5 Trela Piotr 8A|CH Wychowanie fizyczne Uczniowie zwolnieni do domu
6 Trela Piotr 7A|CH Wychowanie fizyczne Uczniowie zwolnieni do domu
6 Trela Piotr 8A|CH Wychowanie fizyczne Uczniowie zwolnieni do domu

 

Dzień: 08.11.2019 (pt.)
Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Zastępca Uwagi
4 Markiel-Chartlińska Maria 1A Edukacja wczesnoszkolna Trościńska Aneta
4 Markiel-Chartlińska Maria 2A Edukacja wczesnoszkolna Sałek Katarzyna
5 Markiel-Chartlińska Maria 5A|DZ Wychowanie fizyczne Uczniowie zwolnieni do domu
5 Markiel-Chartlińska Maria 6A|DZ Wychowanie fizyczne Uczniowie zwolnieni do domu
6 Markiel-Chartlińska Maria 5A|DZ Wychowanie fizyczne Uczniowie zwolnieni do domu
6 Markiel-Chartlińska Maria 6A|DZ Wychowanie fizyczne Uczniowie zwolnieni do domu
5 Trela Piotr 5A|CH Wychowanie fizyczne Uczniowie zwolnieni do domu
5 Trela Piotr 6A|CH Wychowanie fizyczne Uczniowie zwolnieni do domu
6 Trela Piotr 5A|CH Wychowanie fizyczne Uczniowie zwolnieni do domu
6 Trela Piotr 6A|CH Wychowanie fizyczne Uczniowie zwolnieni do domu

 


Zastępstwa

Okres: 06.11.2019 (śr.) – 06.11.2019 (śr.)

Dzień: 06.11.2019 (śr.)
Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Zastępca Uwagi
1 Sałek Mirosław 8A Matematyka Uczniowie przychodzą później Uczniowie przychodzą na godz. 8.55
2 Sałek Mirosław 4A Matematyka Rybak-Kobylańska Dominika

 


Zastępstwa

Okres: 30.10.2019 (śr.) – 31.10.2019 (czw.)

 

Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Zastępca Uwagi
2 Dobrowolski Paweł 7A Język polski Stec- Kubik Anna
3 Dobrowolski Paweł 1A Edukacja wczesnoszkolna Trościńska Aneta
5 Dobrowolski Paweł 5A Kółko wokalne Bieniek Monika
6 Dobrowolski Paweł 6A Religia Uczniowie zwolnieni do domu Uczniowie kończą o godz. 12.35

 

Dzień: 31.10.2019 (czw.)
Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Zastępca Uwagi
1 Dobrowolski Paweł 3B Edukacja wczesnoszkolna Sałek Wioletta
2 Dobrowolski Paweł 4A Zajęcia z pedagogiem Chorzępa Sylwia
3 Dobrowolski Paweł 2A Edukacja wczesnoszkolna Sałek Katarzyna
4 Dobrowolski Paweł 6A Zajęcia rozwijające kreatywność Biesiadecka Justyna
7 Dobrowolski Paweł 5A Religia Uczniowie zwolnieni do domu Uczniowie kończą o godz. 11.55

 


Zastępstwa

Okres: 29.10.2019 (wt.) – 29.10.2019 (wt.)

Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Zastępca
2 Markiel-Chartlińska Maria 3A Edukacja wczesnoszkolna Mierzwa Eliza
2 Markiel-Chartlińska Maria 3B Edukacja wczesnoszkolna Sałek Wioletta
3 Markiel-Chartlińska Maria 3A Edukacja wczesnoszkolna Mierzwa Eliza
3 Markiel-Chartlińska Maria 3B Edukacja wczesnoszkolna Sałek Wioletta
4 Markiel-Chartlińska Maria 1A Edukacja wczesnoszkolna Trościńska Aneta
4 Markiel-Chartlińska Maria 2A Edukacja wczesnoszkolna Sałek Katarzyna

 


Zastępstwa

Okres: 24.10.2019 (czw.) – 25.10.2019 (pt.)

 

Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Zastępca Uwagi
1 Dobrowolski Paweł 3B Edukacja wczesnoszkolna Sałek Wioletta
2 Dobrowolski Paweł 4A Zajęcia rozwijające kreatywność Rybak-Kobylańska Dominika
3 Dobrowolski Paweł 2A Edukacja wczesnoszkolna Sałek Katarzyna
4 Dobrowolski Paweł 6A Religia Uczniowie przychodzą później Uczniowie przychodzą później na godz. 11.50
7 Dobrowolski Paweł 5A Religia Uczniowie zwolnieni do domu
Dzień: 25.10.2019 (pt.)
Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Zastępca Uwagi
1 Dobrowolski Paweł 3A Edukacja wczesnoszkolna Mierzwa Eliza
4 Dobrowolski Paweł 8A Religia Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
5 Dobrowolski Paweł 4A Religia Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
6 Dobrowolski Paweł 7A Religia Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)

 


Zastępstwa

Okres: 23.10.2019 (śr.) – 24.10.2019 (czw.)

Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Zastępca Uwagi
4 Markiel-Chartlińska Maria 6A Język polski Stec- Kubik Anna
3 Trela Piotr 4A Zajęcia rozwijające komunikowanie się Rybak-Kobylańska Dominika
4 Trela Piotr 4A Wychowanie fizyczne Łyko Urszula Lekcja wych. przeniesiona na godz. 10.45

 

Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Zastępca Uwagi
2 Markiel-Chartlińska Maria 5A|DZ Wychowanie fizyczne Uczniowie przychodzą później Uczniowie przychodzą później na godz. 10.45
2 Markiel-Chartlińska Maria 6A|DZ Wychowanie fizyczne Uczniowie przychodzą później Uczniowie przychodzą później na godz. 10.45
3 Markiel-Chartlińska Maria 5A|DZ Wychowanie fizyczne Uczniowie przychodzą później Uczniowie przychodzą później na godz. 10.45
3 Markiel-Chartlińska Maria 6A|DZ Wychowanie fizyczne Uczniowie przychodzą później Uczniowie przychodzą później na godz. 10.45
2 Trela Piotr 5A|CH Wychowanie fizyczne Uczniowie przychodzą później Uczniowie przychodzą później na godz. 10.45
2 Trela Piotr 6A|CH Wychowanie fizyczne Uczniowie przychodzą później Uczniowie przychodzą później na godz. 10.45
3 Trela Piotr 5A|CH Wychowanie fizyczne Uczniowie przychodzą później Uczniowie przychodzą później na godz. 10.45
3 Trela Piotr 6A|CH Wychowanie fizyczne Uczniowie przychodzą później Uczniowie przychodzą później na godz. 10.45

 


Zastępstwa

Okres: 15.10.2019 (wt.) – 18.10.2019 (pt.)

Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Zastępca Uwagi
0 Szymańska Anna 7A Wychowanie do życia w rodzinie Uczniowie przychodzą później Uczniowie przychodzą później na godz. 8.55
1 Szymańska Anna 7A Biologia Uczniowie przychodzą później Uczniowie przychodzą później na godz. 8.55

 

Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Zastępca Uwagi
1 Szymańska Anna 4A Przyroda Uczniowie przychodzą później Uczniowie przychodzą później na godz. 8.55
2 Szymańska Anna 7A Język polski Stec- Kubik Anna

 


Zastępstwa

Okres: 08.10.2019 (wt.) – 08.10.2019 (wt.)

Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Zastępca Uwagi
6 Kłoda Elżbieta 6A Technika Uczniowie zwolnieni do domu Uczniowie kończą o godz. 12.35
7 Kłoda Elżbieta 7A Plastyka Uczniowie zwolnieni do domu Uczniowie kończą o godz. 13.30

 

Zastępstwa

Okres: 08.10.2019 (wt.) – 08.10.2019 (wt.)

Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Zastępca Uwagi
0 Szymańska Anna 7A Wychowanie do życia
w rodzinie
Uczniowie przychodzą później Uczniowie przychodzą na godz. 8.55
1 Szymańska Anna 7A Biologia Uczniowie przychodzą później Uczniowie przychodzą na godz. 8.55

 


Zastępstwa

Okres: 07.10.2019 (pon.) – 07.10.2019 (pon.)

Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Zastępca Uwagi
4 Tarnawska Agata 6A Język polski Stec- Kubik Anna
5 Tarnawska Agata 7A Matematyka Sałek Mirosław Lekcja odrobiona z dn.11.10.2019 z godz. 8.00
6 Tarnawska Agata 7A Język polski Stec- Kubik Anna

 


Zastępstwa

Okres: 27.09.2019 (pt.) – 30.09.2019 (pon.)

Dzień: 27.09.2019 (pt.)
Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
2 Łyko Urszula 6A Historia 6 Stec- Kubik Anna
3 Łyko Urszula 7A Historia 7 Stec- Kubik Anna

 

Dzień: 30.09.2019 (pon.)
Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
1 Trościńska Aneta 1A Edukacja wczesnoszkolna 5 Sałek Katarzyna
2 Trościńska Aneta 1A Edukacja wczesnoszkolna 5 Mierzwa Eliza
3 Trościńska Aneta 1A J. angielski 5 Adamowicz Monika
4 Trościńska Aneta 1A Edukacja wczesnoszkolna 5 Sałek Katarzyna
5 Trościńska Aneta 1A Edukacja wczesnoszkolna Uczniowie zwolnieni do domu

 


Zastępstwa

Okres: 17.06.2019 (Pn) – 17.06.2019 (Pn)

 

Dzień: 17.06.2019 (Pn)
Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Zastępca Uwagi
1 Fratyn Karolina 4A Kółko wokalne Bieniek Monika
3 Fratyn Karolina 5A Zajęcia z pedagogiem Chorzępa Sylwia
4 Fratyn Karolina 8A Zajęcia z pedagogiem Chorzępa Sylwia
6 Fratyn Karolina 8A Chemia Głowacka Elżbieta
7 Markiel-Chartlińska Maria 5A|W-f dz. Wychowanie fizyczne ——- Uczniowie zwolnieni do domu
7 Markiel-Chartlińska Maria 6A|W-f dz. Wychowanie fizyczne ——– Uczniowie zwolnieni do domu
8 Markiel-Chartlińska Maria 5A|W-f dz. Wychowanie fizyczne ——— Uczniowie zwolnieni do domu
8 Markiel-Chartlińska Maria 6A|W-f dz. Wychowanie fizyczne ——— Uczniowie zwolnieni do domu
1 Tarnawska Agata 8A Matematyka Sałek Mirosław
4 Tarnawska Agata 5A Zajęcia z wychowawcą Majka Aneta
5 Tarnawska Agata 6A Język polski ———- Uczniowie zwolnieni do domu
6 Tarnawska Agata 6A Język polski ———- Uczniowie zwolnieni do domu
2 Zioło Anna 4A Kółko wokalne Bieniek Monika

 


Zastępstwa

Okres: 12.06.2019 (Śr) – 14.06.2019 (Pt)

Dzień: 12.06.2019 (Śr)
Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Zastępca Uwagi
1 Łuczak Marzanna 4A Język polski Uczniowie przychodzą później Uczniowie przychodzą na godz. 9.20
2 Łuczak Marzanna 4A Język polski Uczniowie przychodzą później Uczniowie przychodzą na godz. 9.20

 

Dzień: 13.06.2019 (Cz)
Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Zastępca Uwagi
3 Łuczak Marzanna 4A Kółko wokalne Bieniek Monika
4 Zioło Anna 4A Język polski Stec- Kubik Anna

 

Dzień: 14.06.2019 (Pt)
Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Zastępca Uwagi
4 Łuczak Marzanna 4A Język polski Stec- Kubik Anna
1 Zioło Anna 4A Matematyka Uczniowie przychodzą później Uczniowie przychodzą na 8.40

 


Zastępstwa

Okres: 11.06.2019 (Wt) – 14.06.2019 (Pt)

 

Dzień: 11.06.2019 (Wt)
Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Zastępca Uwagi
3 Łuczak Marzanna 4A Język polski Zastępstwo J. angielski – lekcja przeniesiona z godz. 13.40

 


Zastępstwa

Okres: 11.06.2019 (Wt) – 11.06.2019 (Wt)

Dzień: 11.06.2019 (Wt)
Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Zastępca Uwagi
1 Dobrowolski Paweł 1A Edukacja wczesnoszkolna Trościńska Aneta
3 Dobrowolski Paweł 2A Edukacja wczesnoszkolna Kosior Agnieszka
4 Dobrowolski Paweł 6A Język polski Stec- Kubik Anna
5 Dobrowolski Paweł 7A Kółko wokalne Bieniek Monika
7 Dobrowolski Paweł 8A Lekcja wychowawcza Sałek Wioletta

 


Zastępstwa

Okres: 10.06.2019 (Pn) – 14.06.2019 (Pt)

 

Dzień: 10.06.2019 (Pn)
Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Zastępca Uwagi
7 Markiel-Chartlińska Maria 5A|W-f dz. Wychowanie fizyczne Uczniowie zwolnieni do domu
7 Markiel-Chartlińska Maria 6A|W-f dz. Wychowanie fizyczne Uczniowie zwolnieni do domu
8 Markiel-Chartlińska Maria 5A|W-f dz. Wychowanie fizyczne Uczniowie zwolnieni do domu
8 Markiel-Chartlińska Maria 6A|W-f dz. Wychowanie fizyczne Uczniowie zwolnieni do domu

 

Dzień: 11.06.2019 (Wt)
Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Zastępca Uwagi
3 Łuczak Marzanna 4A Język polski Zastępstwo J. angielski – lekcja przeniesiona z godz. 13.40

 

Dzień: 12.06.2019 (Śr)
Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Zastępca Uwagi
1 Łuczak Marzanna 4A Język polski Uczniowie przychodzą później Uczniowie przychodzą na godz. 9.50
2 Łuczak Marzanna 4A Język polski Uczniowie przychodzą później Uczniowie przychodzą na godz. 9.50

 

Dzień: 13.06.2019 (Cz)
Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Zastępca Uwagi
3 Łuczak Marzanna 4A Kółko wokalne Bieniek Monika

 

Dzień: 14.06.2019 (Pt)
Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Zastępca Uwagi
4 Łuczak Marzanna 4A Matematyka Zioło Anna

 


Reorganizacja zajęć 7 czerwca 2019 r.


Zastępstwa

Okres: 04.06.2019 (Wt) – 07.06.2019 (Pt)

Dzień: 04.06.2019 (Wt)
Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Zastępca Uwagi
1 Dobrowolski Paweł 1A Edukacja wczesnoszkolna Trościńska Aneta
3 Dobrowolski Paweł 2A Edukacja wczesnoszkolna Trościńska Aneta
4 Dobrowolski Paweł 6A Religia Łyko Urszula Historia – lekcja przeniesiona z dn. 7.06.
5 Dobrowolski Paweł 7A Zajęcia z pedagogiem Chorzępa Sylwia
7 Dobrowolski Paweł 8A Religia Szymańska Anna Biologia – lekcja przeniesiona z godz. 14.35
3 Łuczak Marzanna 4A Język polski Fratyn Karolina J. ang. – lekcja przeniesiona z godz. 13.40

 

Dzień: 05.06.2019 (Śr)
Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Zastępca Uwagi
1 Dobrowolski Paweł 1A Język angielski Bieniek Monika
2 Dobrowolski Paweł 2A Edukacja wczesnoszkolna Trościńska Aneta
3 Dobrowolski Paweł 4A Zajęcia z pedagogiem Sylwia Chorzępa
4 Dobrowolski Paweł 2B Edukacja wczesnoszkolna Sałek Wioletta
6 Dobrowolski Paweł 5A Religia Uczniowie zwolnieni do domu Uczniowie kończą o godz. 12.35
1 Łuczak Marzanna 4A Język polski Uczniowie przychodzą później Uczniowie przychodzą na godz. 9.50
2 Łuczak Marzanna 4A Język polski Uczniowie przychodzą później Uczniowie przychodzą na godz. 9.50
1 Tarnawska Agata 8A Język polski Uczniowie przychodzą później Uczniowie przychodzą na 8.55
2 Tarnawska Agata 7A Lekcja wychowawcza Stec- Kubik Anna

 

Dzień: 06.06.2019 (Cz)
Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Zastępca Uwagi
1 Fratyn Karolina 6A Język angielski Uczniowie przychodzą później Uczniowie przychodzą na 8.55
2 Fratyn Karolina 7A Język polski Tarnawska Agata
1 Sałek Mirosław 7A Informatyka Uczniowie przychodzą później Uczniowie przychodzą na 8.55
3 Sałek Mirosław 6A Język polski Stec- Kubik Anna
4 Sałek Mirosław 7A Język polski Stec- Kubik Anna
7 Szymańska Anna 6A Przyroda Uczniowie zwolnieni do domu Uczniowie kończą o godz. 13.30
8 Szymańska Anna 6A Przyroda Uczniowie zwolnieni do domu Uczniowie kończą o godz. 13.30

 

Dzień: 07.06.2019 (Pt)
Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Zastępca Uwagi
1 Fratyn Karolina 8A Kółko wokalne Sałek Wioletta
4 Fratyn Karolina 7A Język polski Stec- Kubik Anna
5 Fratyn Karolina 4A Muzyka Sałek Wioletta
1 Sałek Mirosław 7A Matematyka Uczniowie przychodzą później Uczniowie przychodzą na 8.55
2 Sałek Mirosław 6A Matematyka Uczniowie przychodzą później Uczniowie przychodzą na 8.55
3 Sałek Mirosław 8A Zajęcia z pedagogiem Chorzępa Sylwia

 


Zastępstwa

Okres: 03.06.2019 (Pn) – 03.06.2019 (Pn)

Dzień: 03.06.2019 (Pn)
Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Zastępca Uwagi
1 Tarnawska Agata 8A Język polski Uczniowie przychodzą później Uczniowie przychodzą na 8.55
2 Tarnawska Agata 7A Język polski Stec- Kubik Anna
3 Tarnawska Agata 7A Język polski Stec- Kubik Anna
4 Tarnawska Agata 5A Matematyka Zioło Anna
5 Tarnawska Agata 6A Język polski Uczniowie zwolnieni do domu Uczniowie kończą o godz. 11.30
6 Tarnawska Agata 6A Język polski Uczniowie zwolnieni do domu Uczniowie kończą o godz. 11.30

 


Zastępstwa

Okres: 29.05.2019 (Śr) – 29.05.2019 (Śr)

Dzień: 29.05.2019 (Śr)
Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Zastępca Uwagi
1 Tarnawska Agata 8A Język polski Uczniowie przychodzą później Uczniowie przychodzą na 8.55
2 Tarnawska Agata 7A Lekcja wychowawcza Uczniowie przychodzą później Uczniowie przychodzą na 9.50
3 Tarnawska Agata 6A Matematyka Zioło Anna
4 Tarnawska Agata 5A Język angielski Fratyn Karolina

 


Zastępstwa

Okres: 28.05.2019 (Wt) – 31.05.2019 (Pt)

 

Dzień: 28.05.2019 (Wt)
Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Zastępca Uwagi
1 Skuza Karolina 2A Edukacja wczesnoszkolna Sałek Katarzyna
2 Skuza Karolina 2A Edukacja wczesnoszkolna Sałek Katarzyna

 

Dzień: 29.05.2019 (Śr)
Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Zastępca Uwagi
1 Sałek Wioletta 2B Informatyka Sałek Katarzyna
2 Sałek Wioletta 2B Edukacja wczesnoszkolna Sałek Katarzyna
3 Sałek Wioletta 2B Edukacja wczesnoszkolna Sałek Katarzyna

 

Zastępstwa

Okres: 30.05.2019 (Cz) – 30.05.2019 (Cz)

Dzień: 30.05.2019 (Cz)
Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Zastępca Uwagi
1 Dobrowolski Paweł 8A Religia Uczniowie przychodzą później Uczniowie przychodzą na 8.55
4 Dobrowolski Paweł 6A Religia Fratyn Karolina J. angielski – lekcja przeniesiona z godz. 8.00
6 Dobrowolski Paweł 4A Religia Uczniowie zwolnieni do domu
1 Majka Aneta 4A Plastyka Uczniowie przychodzą później Uczniowie przychodzą na 8.55
2 Majka Aneta 6A Technika Uczniowie przychodzą później Uczniowie przychodzą na 9.50
4 Trościńska Aneta 1A Edukacja wczesnoszkolna Sałek Wioletta
5 Trościńska Aneta 1A Edukacja wczesnoszkolna Sałek Wioletta

 


Zastępstwa

Okres: 23.05.2019 (Cz) – 23.05.2019 (Cz)

Dzień: 23.05.2019 (Cz)
Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Zastępca Uwagi
1 Dobrowolski Paweł 8A Religia Uczniowie przychodzą później Uczniowie przychodzą na godz. 8.55
2 Dobrowolski Paweł 3A Edukacja wczesnoszkolna Sałek Katarzyna
3 Dobrowolski Paweł 5A Język polski Stec- Kubik Anna
4 Dobrowolski Paweł 6A Religia Łyko Urszula Historia – lekcja odrobiona z dn. 24.05.2019
6 Dobrowolski Paweł 4A Religia Uczniowie zwolnieni do domu Uczniowie kończą o godz. 12.35

 


Zastępstwa

Okres: 24.05.2019 (Pt) – 24.05.2019 (Pt)

Dzień: 24.05.2019 (Pt)
Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Zastępca Uwagi
1 Dobrowolski Paweł 3A Edukacja wczesnoszkolna Sałek Katarzyna
2 Dobrowolski Paweł 2B Edukacja wczesnoszkolna Bieniek Monika
3 Dobrowolski Paweł 7A Religia Zastępstwo Matematyka – lekcja przeniesiona z godz. 8.00
1 Sałek Wioletta 2B Język angielski Fratyn Karolina
3 Sałek Wioletta 2B Edukacja wczesnoszkolna Bieniek Monika
4 Sałek Wioletta 2B Edukacja wczesnoszkolna Bieniek Monika
5 Sałek Wioletta 2B Edukacja wczesnoszkolna Bieniek Monika

Zastępstwa

Okres: 21.05.2019 (Wt) – 21.05.2019 (Wt)

Dzień: 21.05.2019 (Wt)
Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Zastępca Uwagi
4 Markiel-Chartlińska Maria 2A Edukacja wczesnoszkolna Trościńska Aneta
5 Markiel-Chartlińska Maria 2A Basen Uczniowie zwolnieni do domu Uczniowie kończą o godz. 11.30
1 Skuza Karolina 2A Edukacja wczesnoszkolna Kosior Agnieszka
2 Skuza Karolina 2A Edukacja wczesnoszkolna Trościńska Aneta

 


Zastępstwa

Okres: 20.05.2019 (Pn) – 20.05.2019 (Pn)

Dzień: 20.05.2019 (Pn)
Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Zastępca Uwagi
1 Skuza Karolina 2A Informatyka Trościńska Aneta
2 Skuza Karolina 2A Edukacja wczesnoszkolna Trościńska Aneta
3 Skuza Karolina 2A Edukacja wczesnoszkolna Kosior Agnieszka
4 Skuza Karolina 2A Edukacja wczesnoszkolna Kosior Agnieszka Uczniowie kończą o godz. 11.30

 


Zastępstwa

Okres: 16.05.2019 (Cz) – 17.05.2019 (Pt)

 

Dzień: 16.05.2019 (Cz)
Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Zastępca Uwagi
1 Skuza Karolina 2A Edukacja wczesnoszkolna Trościńska Aneta
4 Skuza Karolina 2A Edukacja wczesnoszkolna Kosior Agnieszka
5 Skuza Karolina 2A Edukacja wczesnoszkolna Kosior Agnieszka
2 Tarnawska Agata 5A Matematyka Zioło Anna
3 Tarnawska Agata 7A Język polski Stec- Kubik Anna
4 Tarnawska Agata 8A Język polski Stec- Kubik Anna
5 Tarnawska Agata 6A Język polski Zastępstwo Historia – lekcja przeniesiona z dn. 17.05.

 

Dzień: 17.05.2019 (Pt)
Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Zastępca Uwagi
1 Skuza Karolina 2A Edukacja wczesnoszkolna Kosior Agnieszka
3 Skuza Karolina 2A Edukacja wczesnoszkolna Kosior Agnieszka
4 Skuza Karolina 2A Edukacja wczesnoszkolna Kosior Agnieszka

 


Zastępstwa

Okres: 15.05.2019 (Śr) – 17.05.2019 (Pt)

Dzień: 15.05.2019 (Śr)
Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Zastępca Uwagi
2 Fratyn Karolina 8A Zajęcia z pedagogiem Chorzępa Sylwia
3 Fratyn Karolina 5A Matematyka Zioło Anna
4 Fratyn Karolina 4A Język angielski Sałek Wioletta
5 Fratyn Karolina 6A Język polski Stec- Kubik Anna

 

Dzień: 16.05.2019 (Cz)
Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Zastępca Uwagi
1 Fratyn Karolina 6A Język angielski Uczniowie przychodzą później Uczniowie przychodzą później na 8.55
2 Fratyn Karolina 7A Język angielski Uczniowie przychodzą później Uczniowie przychodzą później na 8.55

 

Dzień: 17.05.2019 (Pt)
Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Zastępca Uwagi
1 Fratyn Karolina 8A Język niemiecki Uczniowie przychodzą później Uczniowie przychodzą później na 8.55
2 Fratyn Karolina 4A Kółko wokalne Bieniek Monika
3 Fratyn Karolina 5A Zajęcia z pedagogiem Chorzępa Sylwia
4 Fratyn Karolina 7A Język polski Stec- Kubik Anna
5 Fratyn Karolina 4A Język polski Łuczak Marzanna

 


Zastępstwa

Okres: 14.05.2019 (Wt) – 15.05.2019 (Śr)

Dzień: 14.05.2019 (Wt)
Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Zastępca Uwagi
1 Skuza Karolina 2A Edukacja wczesnoszkolna Kosior Agnieszka
2 Skuza Karolina 2A Edukacja wczesnoszkolna Kosior Agnieszka

 

Dzień: 15.05.2019 (Śr)
Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Zastępca Uwagi
1 Łuczak Marzanna 4A Język polski Uczniowie przychodzą później Uczniowie przychodzą na godz. 9.50
2 Łuczak Marzanna 4A Język polski Uczniowie przychodzą później Uczniowie przychodzą na godz. 9.50
3 Skuza Karolina 2A Edukacja wczesnoszkolna Kosior Agnieszka
4 Skuza Karolina 2A Edukacja wczesnoszkolna Kosior Agnieszka
5 Skuza Karolina 2A Edukacja wczesnoszkolna ————————- Uczniowie zwolnieni do domu

Zastępstwa

Okres: 13.05.2019 (Pn) – 13.05.2019 (Pn)

Dzień: 13.05.2019 (Pn)
Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Zastępca Uwagi
1 Skuza Karolina 2A Informatyka Trościńska Aneta
2 Skuza Karolina 2A Edukacja wczesnoszkolna Kosior Agnieszka
3 Skuza Karolina 2A Edukacja wczesnoszkolna Kosior Agnieszka
4 Skuza Karolina 2A Edukacja wczesnoszkolna Kosior Agnieszka
5 Skuza Karolina 2A Wychowanie fizyczne 1-3 Kosior Agnieszka

 


Zastępstwa

Okres: 10.05.2019 (Pt) – 10.05.2019 (Pt)

Dzień: 10.05.2019 (Pt)
Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Zastępca Uwagi
5 Markiel-Chartlińska Maria 7A|W-f dz. Wychowanie fizyczne Uczniowie zwolnieni do domu
5 Markiel-Chartlińska Maria 8A|W-f dz. Wychowanie fizyczne Uczniowie zwolnieni do domu
6 Markiel-Chartlińska Maria 7A|W-f dz. Wychowanie fizyczne Uczniowie zwolnieni do domu
6 Markiel-Chartlińska Maria 8A|W-f dz. Wychowanie fizyczne Uczniowie zwolnieni do domu
5 Trela Piotr 7A|W-f ch. Wychowanie fizyczne Uczniowie zwolnieni do domu
5 Trela Piotr 8A|W-f ch. Wychowanie fizyczne Uczniowie zwolnieni do domu
6 Trela Piotr 7A|W-f ch. Wychowanie fizyczne Uczniowie zwolnieni do domu
6 Trela Piotr 8A|W-f ch. Wychowanie fizyczne Uczniowie zwolnieni do domu

 


Zastępstwa

Okres: 09.05.2019 (Cz) – 10.05.2019 (Pt)

Dzień: 09.05.2019 (Cz)
Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Zastępca Uwagi
1 Skuza Karolina 2A Edukacja wczesnoszkolna Adamowicz Monika
4 Skuza Karolina 2A Edukacja wczesnoszkolna Kosior Agnieszka
5 Skuza Karolina 2A Edukacja wczesnoszkolna Uczniowie zwolnieni do domu

 

Dzień: 10.05.2019 (Pt)
Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Zastępca Uwagi
1 Skuza Karolina 2A Edukacja wczesnoszkolna Kosior Agnieszka
3 Skuza Karolina 2A Edukacja wczesnoszkolna Kosior Agnieszka
4 Skuza Karolina 2A Edukacja wczesnoszkolna Kosior Agnieszka

Zastępstwa

Okres: 07.05.2019 (Wt) – 07.05.2019 (Wt)

Dzień: 07.05.2019 (Wt)
Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Zastępca Uwagi
3 Tarnawska Agata 7A Język polski Stec- Kubik Anna
4 Tarnawska Agata 7A Język polski Łuczak Marzanna
5 Tarnawska Agata 8A Język polski Chorzępa Sylwia
6 Tarnawska Agata 8A Język polski Stec- Kubik Anna

 


Zastępstwa

Okres: 06.05.2019 (Pn) – 06.05.2019 (Pn)

Dzień: 06.05.2019 (Pn)
Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Zastępca Uwagi
1 Fratyn Karolina 4A Język polski Łuczak Marzanna
3 Fratyn Karolina 5A Matematyka Zioło Anna
4 Fratyn Karolina 8A Historia Łyko Urszula
5 Fratyn Karolina 7A Język polski Stec- Kubik Anna
6 Fratyn Karolina 8A Zajęcia z wychowawcą Sałek Wioletta
Dzień: 06.05.2019 (Pn)
Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Zastępca Uwagi
5 Głowacka Elżbieta 8A Matematyka Zioło Anna

Dzień: 06.05.2019 (Pn)
Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Zastępca Uwagi
1 Tarnawska Agata 8A Język polski Uczniowie przychodzą później Uczniowie przychodzą na godz. 8.55
2 Tarnawska Agata 7A Język polski Stec- Kubik Anna
3 Tarnawska Agata 7A Język polski Stec- Kubik Anna
4 Tarnawska Agata 5A Język polski Łuczak Marzanna
5 Tarnawska Agata 6A Język polski Uczniowie zwolnieni do domu
6 Tarnawska Agata 6A Język polski Uczniowie zwolnieni do domu

Zastępstwa

Okres: 06.05.2019 (Pn) – 08.05.2019 (Śr)

Dzień: 06.05.2019 (Pn
Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Zastępca Uwagi
1 Trościńska Aneta 1A Informatyka Skuza Karolina
2 Trościńska Aneta 1A Edukacja wczesnoszkolna Skuza Karolina
3 Trościńska Aneta 1A Edukacja wczesnoszkolna Skuza Karolina
4 Trościńska Aneta 1A Edukacja wczesnoszkolna Skuza Karolina
5 Trościńska Aneta 1A Wychowanie fizyczne 1-3 Skuza Karolina

 

Dzień: 07.05.2019 (Wt)
Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Zastępca Uwagi
2 Trościńska Aneta 1A Edukacja wczesnoszkolna Skuza Karolina
3 Trościńska Aneta 1A Edukacja wczesnoszkolna Skuza Karolina
4 Trościńska Aneta 1A Wychowanie fizyczne 1-3 Uczniowie zwolnieni do domu
5 Trościńska Aneta 1A Wychowanie fizyczne 1-3 Uczniowie zwolnieni do domu

 

Dzień: 08.05.2019 (Śr)
Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Zastępca Uwagi
2 Trościńska Aneta 1A Edukacja wczesnoszkolna Skuza Karolina
3 Trościńska Aneta 1A Edukacja wczesnoszkolna Skuza Karolina
4 Trościńska Aneta 1A Edukacja wczesnoszkolna Skuza Karolina
5 Trościńska Aneta 1A Informatyka Uczniowie zwolnieni do domu

 Zastępstwa

Okres: 07.05.2019 (Wt) – 07.05.2019 (Wt)

Dzień: 07.05.2019 (Wt)
Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Zastępca Uwagi
1 Sałek Katarzyna 3A Edukacja wczesnoszkolna Bieniek Monika
2 Sałek Katarzyna 3A Edukacja wczesnoszkolna Bieniek Monika
1 Sałek Wioletta 2B Edukacja wczesnoszkolna Bieniek Monika
2 Sałek Wioletta 2B Edukacja wczesnoszkolna Bieniek Monika
3 Sałek Wioletta 2B Wychowanie fizyczne 1-3 Markiel-Chartlińska Maria
4 Sałek Wioletta 2B Wychowanie fizyczne 1-3 Uczniowie zwolnieni do domu
5 Sałek Wioletta 2B Wychowanie fizyczne 1-3 Uczniowie zwolnieni do domu

Zastępstwa

Okres: 08.05.2019 (Śr) – 08.05.2019 (Śr)

Dzień: 08.05.2019 (Śr)
Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Zastępca Uwagi
1 Dobrowolski Paweł 1A Język angielski Adamowicz Monika
2 Dobrowolski Paweł 2A Edukacja wczesnoszkolna Skuza Karolina
3 Dobrowolski Paweł 4A Matematyka Zioło Anna
4 Dobrowolski Paweł 2B Religia Uczniowie zwolnieni do domu
6 Dobrowolski Paweł 5A Religia Uczniowie zwolnieni do domu
1 Łuczak Marzanna 4A Język polski Uczniowie przychodzą później Uczniowie przychodzą na 9.50
2 Łuczak Marzanna 4A Język polski Uczniowie przychodzą później Uczniowie przychodzą na 9.50

 


Zastępstwa

Okres: 29.04.2019 (Pn) – 30.04.2019 (Wt)

Dzień: 29.04.2019 (Pn)
Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Zastępca Uwagi
1 Trościńska Aneta 1A Edukacja wczesnoszkolna Sałek Katarzyna
2 Trościńska Aneta 1A Edukacja wczesnoszkolna Sałek Katarzyna
3 Trościńska Aneta 1A Edukacja wczesnoszkolna Sałek Katarzyna
4 Trościńska Aneta 1A Zajęcia komputerowe 1-3 Sałek Katarzyna

 

Dzień: 30.04.2019 (Wt)
Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Zastępca Uwagi
2 Trościńska Aneta 1A Edukacja wczesnoszkolna Sałek Katarzyna
3 Trościńska Aneta 1A Wychowanie fizyczne 1-3 Sałek Katarzyna
4 Trościńska Aneta 1A Język angielski Adamowicz Monika
5 Trościńska Aneta 1A Język angielski Adamowicz Monika

 


Zastępstwa

Okres: 26.04.2019 (Pt) – 26.04.2019 (Pt)

Dzień: 26.04.2019 (Pt)
Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Zastępca Uwagi
2 Łyko Urszula 7A Historia Stec- Kubik Anna
3 Łyko Urszula 4A Historia Bieniek Monika
4 Łyko Urszula 5A Informatyka Uczniowie zwolnieni do domu Uczniowie kończą o godz. 10.35

Zastępstwa

Okres: 26.04.2019 (Pt) – 26.04.2019 (Pt)

Dzień: 26.04.2019 (Pt)
Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Zastępca Uwagi
1 Dobrowolski Paweł 3A Edukacja wczesnoszkolna Sałek Katarzyna
2 Dobrowolski Paweł 2B Edukacja wczesnoszkolna Bieniek Monika
3 Dobrowolski Paweł 7A Zajęcia z pedagogiem Chorzępa Sylwia

 


Zastępstwa

Okres: 24.04.2019 (Śr) – 26.04.2019 (Pt)

Dzień: 24.04.2019 (Śr)
Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Zastępca Uwagi
2 Trościńska Aneta 1A Edukacja wczesnoszkolna Sałek Katarzyna
3 Trościńska Aneta 1A Edukacja wczesnoszkolna Sałek Katarzyna
4 Trościńska Aneta 1A Edukacja wczesnoszkolna Sałek Katarzyna

 

Dzień: 25.04.2019 (Cz)
Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Zastępca Uwagi
4 Trościńska Aneta 1A Edukacja wczesnoszkolna Sałek Katarzyna
5 Trościńska Aneta 1A Edukacja wczesnoszkolna Sałek Katarzyna

 

Dzień: 26.04.2019 (Pt)
Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Zastępca Uwagi
2 Trościńska Aneta 1A Edukacja wczesnoszkolna Sałek Katarzyna
3 Trościńska Aneta 1A Edukacja wczesnoszkolna Sałek Katarzyna
4 Trościńska Aneta 1A Edukacja wczesnoszkolna Sałek Katarzyna

 


Zastępstwa

Okres: 08.04.2019 (Pn) – 09.04.2019 (Wt)

Dzień: 08.04.2019 (Pn)
Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Zastępca Uwagi
4 Majka Aneta 7A Historia Łyko Urszula
2 Zioło Anna 4A Matematyka Fratyn Karolina J. angielski – lekcja przeniesiona z dn. 9.04.2019

 

Dzień: 09.04.2019 (Wt)
Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Zastępca Uwagi
3 Majka Aneta 6A Plastyka Łyko Urszula Historia – lekcja odrobiona z dnia 26.04.2019
5 Majka Aneta 5A Język angielski Fratyn Karolina
6 Majka Aneta 5A Zajęcia z pedagogiem Chorzępa Sylwia
1 Zioło Anna 4A Matematyka Uczniowie przychodzą później

 


Zastępstwa

Okres: 05.04.2019 (Pt) – 05.04.2019 (Pt)

Dzień: 05.04.2019 (Pt)
Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Zastępca Uwagi
1 Dobrowolski Paweł 3A Edukacja wczesnoszkolna Sałek Katarzyna
2 Dobrowolski Paweł 2B Edukacja wczesnoszkolna Kosior Agnieszka

Zastępstwa

Okres: 04.04.2019 (Cz) – 04.04.2019 (Cz)

Dzień: 04.04.2019 (Cz)
Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Zastępca Uwagi
5 Trela Piotr 7A|W-f ch. Wychowanie fizyczne Uczniowie zwolnieni do domu
5 Trela Piotr 8A|W-f ch. Wychowanie fizyczne Uczniowie zwolnieni do domu
6 Trela Piotr 7A|W-f ch. Wychowanie fizyczne Uczniowie zwolnieni do domu
6 Trela Piotr 8A|W-f ch. Wychowanie fizyczne Uczniowie zwolnieni do domu

 


Zastępstwa

Okres: 02.04.2019 (Wt) – 04.04.2019 (Cz)

Dzień: 02.04.2019 (Wt)
Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Zastępca Uwagi
1 Dobrowolski Paweł 1A Edukacja wczesnoszkolna Trościńska Aneta
3 Dobrowolski Paweł 2A Edukacja wczesnoszkolna Skuza Karolina
4 Dobrowolski Paweł 6A Zajęcia techniczne Majka Aneta
5 Dobrowolski Paweł 7A Matematyka Mirosław Sałek Matematyka – lekcja przeniesiona z dn. 8.04.2019
7 Dobrowolski Paweł 8A Biologia Anna Szymańska Biologia – lekcja odrobiona z dn. 9.04.

 

Dzień: 03.04.2019 (Śr)
Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Zastępca Uwagi
1 Dobrowolski Paweł 1A Edukacja wczesnoszkolna Trościńska Aneta
2 Dobrowolski Paweł 2A Edukacja wczesnoszkolna Skuza Karolina
3 Dobrowolski Paweł 4A Kółko wokalne Bieniek Monika
4 Dobrowolski Paweł 2B Edukacja wczesnoszkolna Sałek Wioletta
6 Dobrowolski Paweł 5A Zajęcia z pedagogiem Chorzępa Sylwia

 

Dzień: 04.04.2019 (Cz)
Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Zastępca Uwagi
1 Dobrowolski Paweł 8A Religia Uczniowie przychodzą później
na godz. 8.55
2 Dobrowolski Paweł 3A Edukacja wczesnoszkolna Sałek Katarzyna
3 Dobrowolski Paweł 5A Plastyka Majka Aneta
4 Dobrowolski Paweł 6A Historia Urszula Łyko Lekcja przeniesiona z dnia 5.04.2019
6 Dobrowolski Paweł 4A Religia ———– Uczniowie zwolnieni do domu

 


Zastępstwa

Okres: 29.03.2019 (Pt) – 29.03.2019 (Pt)

Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Zastępca Uwagi
5 Markiel-Chartlińska Maria 7A|W-f dz. Wychowanie fizyczne Uczniowie zwolnieni do domu
5 Markiel-Chartlińska Maria 8A|W-f dz. Wychowanie fizyczne Uczniowie zwolnieni do domu
6 Markiel-Chartlińska Maria 7A|W-f dz. Wychowanie fizyczne Uczniowie zwolnieni do domu
6 Markiel-Chartlińska Maria 8A|W-f dz. Wychowanie fizyczne Uczniowie zwolnieni do domu

REORGANIZACJA ZAJĘĆ

W DNIU 26 MARCA 2019

 

Kl. I i kl. III (złączenie grup) od godz. 8.00 do 11.30 (sala nr 7)

 

Kl. II a od godz. 8.00 do 11.30 (sala nr 9)

 

Kl. II b od godz. 8.00 do 11.30 (sala nr 8)

 

Kl. IV na 8.00  (sala nr 3)

 

Kl. V na godz. 9.50 (sala nr 6)

 

Kl. VI na godz. 9.50 (sala nr 5)

 

Kl. VII na 8.00

8.00 – 9.40 – j. niemiecki/j. hiszpański (sala nr 5)

9.50-11.3- wyjście do biblioteki

11.50-12.35 – religia (wyjście do kościoła OO. Dominikanów)

12.45-13.30 – biologia (sala nr 5)

13.40-14.25 – geografia (sala nr 5)

 

Kl. VIII na 10.45 (gim. nr 1)

10.45-11.30 – j. angielski

11.50-12.35 – j. polski

12.45-13.30 – j. polski

13.40-14.25 – religia

13.35-15.20 – biologia

Zastępstwa

Okres: 26.03.2019 (Wt) – 26.03.2019 (Wt)

Dzień: 26.03.2019 (Wt)
Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Zastępca Uwagi
1 Markiel-Chartlińska Maria 5A|W-f dz. Wychowanie fizyczne Uczniowie przychodzą później
1 Markiel-Chartlińska Maria 6A|W-f dz. Wychowanie fizyczne Uczniowie przychodzą później
2 Markiel-Chartlińska Maria 5A|W-f dz. Wychowanie fizyczne Uczniowie przychodzą później
2 Markiel-Chartlińska Maria 6A|W-f dz. Wychowanie fizyczne Uczniowie przychodzą później

 


Zastępstwa

Okres: 20.03.2019 (Śr) – 20.03.2019 (Śr)

Dzień: 20.03.2019 (Śr)
Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Zastępca Uwagi
1 Tarnawska Agata 8A Język polski Uczniowie przychodzą później Uczniowie przychodzą na 8.55
2 Tarnawska Agata 7A Lekcja wychowawcza Uczniowie przychodzą później Uczniowie przychodzą na 9.50
3 Tarnawska Agata 6A Język polski Stec- Kubik Anna
4 Tarnawska Agata 5A Język polski Stec- Kubik Anna

 


Zastępstwa

Okres: 14.03.2019 (Cz) – 15.03.2019 (Pt)

Dzień: 14.03.2019 (Cz)
Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Zastępca Uwagi
5 Trela Piotr 7A|W-f ch. Wychowanie fizyczne Uczniowie zwolnieni do domu
5 Trela Piotr 8A|W-f ch. Wychowanie fizyczne Uczniowie zwolnieni do domu
6 Trela Piotr 7A|W-f ch. Wychowanie fizyczne Uczniowie zwolnieni do domu
6 Trela Piotr 8A|W-f ch. Wychowanie fizyczne Uczniowie zwolnieni do domu

 

Dzień: 15.03.2019 (Pt)
Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Zastępca Uwagi
5 Trela Piotr 7A|W-f ch. Wychowanie fizyczne Uczniowie zwolnieni do domu
5 Trela Piotr 8A|W-f ch. Wychowanie fizyczne Uczniowie zwolnieni do domu
6 Trela Piotr 7A|W-f ch. Wychowanie fizyczne Uczniowie zwolnieni do domu
6 Trela Piotr 8A|W-f ch. Wychowanie fizyczne Uczniowie zwolnieni do domu

 


Zastępstwa

Okres: 08.03.2019 (Pt) – 08.03.2019 (Pt)

Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Zastępca Uwagi
5 Trela Piotr 7A|W-f ch. Wychowanie fizyczne Uczniowie zwolnieni do domu Nauczyciel na zawodach sportowych
5 Trela Piotr 8A|W-f ch. Wychowanie fizyczne Uczniowie zwolnieni do domu
6 Trela Piotr 7A|W-f ch. Wychowanie fizyczne Uczniowie zwolnieni do domu
6 Trela Piotr 8A|W-f ch. Wychowanie fizyczne Uczniowie zwolnieni do domu

 


Zastępstwa

Okres: 07.03.2019 (Cz) – 07.03.2019 (Cz)

Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Zastępca Uwagi
3 Trościńska Aneta 1A Edukacja wczesnoszkolna Sałek Katarzyna
4 Trościńska Aneta 1A Edukacja wczesnoszkolna Kosior Agnieszka

 

Zastępstwa

Okres: 08.03.2019 (Pt) – 08.03.2019 (Pt)

Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Zastępca Uwagi
2 Trościńska Aneta 1A Edukacja wczesnoszkolna Kosior Agnieszka
3 Trościńska Aneta 1A Edukacja wczesnoszkolna Kosior Agnieszka
4 Trościńska Aneta 1A Edukacja wczesnoszkolna Kosior Agnieszka

 

 


Zastępstwa

Okres: 07.03.2019 (Cz) – 07.03.2019 (Cz)

Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Zastępca Uwagi
2 Markiel-Chartlińska Maria 1A Edukacja wczesnoszkolna Trościńska Aneta Nauczyciel na spotkaniu OKE
w Rzeszowie
2 Markiel-Chartlińska Maria 2A Edukacja wczesnoszkolna Skuza Karolina
2 Markiel-Chartlińska Maria 2B Edukacja wczesnoszkolna Sałek Wioletta
3 Markiel-Chartlińska Maria 1A Edukacja wczesnoszkolna Trościńska Aneta
3 Markiel-Chartlińska Maria 2A Edukacja wczesnoszkolna Skuza Karolina
3 Markiel-Chartlińska Maria 2B Edukacja wczesnoszkolna Sałek Wioletta
4 Markiel-Chartlińska Maria 3A Edukacja wczesnoszkolna Sałek Katarzyna
5 Markiel-Chartlińska Maria 7A|W-f dz. Wychowanie fizyczne Uczniowie zwolnieni do domu
5 Markiel-Chartlińska Maria 8A|W-f dz. Wychowanie fizyczne Uczniowie zwolnieni do domu
6 Markiel-Chartlińska Maria 7A|W-f dz. Wychowanie fizyczne Uczniowie zwolnieni do domu
6 Markiel-Chartlińska Maria 8A|W-f dz. Wychowanie fizyczne Uczniowie zwolnieni do domu

 


Zastępstwa

Okres: 07.03.2019 (Cz) – 07.03.2019 (Cz)

Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Zastępca Uwagi

Nauczyciel na spotkaniu OKE
w Rzeszowie

3 Sałek Mirosław 6A Matematyka Stec- Kubik Anna
4 Sałek Mirosław 7A Język polski Stec- Kubik Anna
5 Sałek Mirosław 5A Zajęcia z pedagogiem Chorzepa Sylwia

 


Zastępstwa

Okres: 06.03.2019 (Śr) – 06.03.2019 (Śr)

Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Zastępca Uwagi
1 Tarnawska Agata 8A Język polski Uczniowie przychodzą później
2 Tarnawska Agata 7A Lekcja wychowawcza Uczniowie przychodzą później
3 Tarnawska Agata 6A Język polski Stec- Kubik Anna
4 Tarnawska Agata 5A Język polski Stec- Kubik Anna

Zastępstwa

Okres: 05.03.2019 (Wt) – 05.03.2019 (Wt)

Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Zastępca Uwagi
1 Zioło Anna 4A Matematyka Uczniowie przychodzą później Uczniowie przychodzą później na 8.55

Zastępstwa

Okres: 04.03.2019 (Pn) – 04.03.2019 (Pn)

Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Zastępca Uwagi
2 Zioło Anna 4A Kółko wokalne Bieniek Monika

 

Zastępstwa

Okres: 05.03.2019 (Wt) – 05.03.2019 (Wt)

Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Zastępca Uwagi
4 Fratyn Karolina 8A Matematyka Sałek Mirosław
6 Fratyn Karolina 6A Wychowanie fizyczne Trela Piotr

 


Zastępstwa

Okres: 01.03.2019 (Pt) – 01.03.2019 (Pt)

Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Zastępca Uwagi
1 Zioło Anna 4A Kółko wokalne Bieniek Monika

Zastępstwa

Okres: 28.02.2019 (Cz) – 28.02.2019 (Cz)

Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Zastępca Uwagi
5 Tarnawska Agata 6A Język polski Zastępstwo Historia – lekcja przeniesiona z dn. 1.03.2019 r. z godz. 8.00

 

Zastępstwa

Okres: 08.02.2019 (Pt) – 08.02.2019 (Pt)

Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Zastępca Uwagi
2 Sałek Katarzyna 3A Edukacja wczesnoszkolna Kosior Agnieszka
3 Sałek Katarzyna 3A Edukacja wczesnoszkolna Kosior Agnieszka Uczniowie kończą o godz. 10.35
4 Sałek Katarzyna 3A Edukacja wczesnoszkolna Uczniowie zwolnieni do domu


Zastępstwa

Okres: 07.02.2019 (Cz) – 08.02.2019 (Pt)

Dzień: 07.02.2019 (Cz)
Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Zastępca
5 Trela Piotr 7A|W-f ch. Wychowanie fizyczne Markiel-Chartlińska Maria
6 Trela Piotr 7A|W-f ch. Wychowanie fizyczne Markiel-Chartlińska Maria

 

Dzień: 08.02.2019 (Pt)
Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Zastępca
5 Trela Piotr 8A|W-f ch. Wychowanie fizyczne Markiel-Chartlińska Maria
6 Trela Piotr 8A|W-f ch. Wychowanie fizyczne Markiel-Chartlińska Maria

 


Zastępstwa

Okres: 05.02.2019 (Wt) – 05.02.2019 (Wt)

Dzień: 05.02.2019 (Wt)
Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Zastępca Uwagi
1 Dobrowolski Paweł 1A Zajęcia z pedagogiem Chorzepa Sylwia
3 Dobrowolski Paweł 2A Edukacja wczesnoszkolna Skuza Karolina
4 Dobrowolski Paweł 6A Technika Majka Aneta
5 Dobrowolski Paweł 7A Technika Bieniek Monika

 


Zastępstwa

Okres: 05.02.2019 (Wt) – 05.02.2019 (Wt)

Dzień: 05.02.2019 (Wt)
Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Zastępca Uwagi
5 Trela Piotr 4A Wychowanie fizyczne Zastępstwo J. angielski – lekcja przeniesiona z godz. 13.40.
6 Trela Piotr 4A Matematyka Zioło Anna
7 Trela Piotr 5A|W-f ch. Wychowanie fizyczne Markiel-Chartlińska Maria Uczniowie na godz. 8.00. Lekcja przeniesiona
z godz. 13.40
7 Trela Piotr 6A|W-f ch. Wychowanie fizyczne Markiel-Chartlińska Maria Uczniowie na godz. 8.00. Lekcja przeniesiona
z godz. 13.40
8 Trela Piotr 5A|W-f ch. Wychowanie fizyczne Markiel-Chartlińska Maria Uczniowie na godz. 8.00. Lekcja przeniesiona
z godz. 13.40
8 Trela Piotr 6A|W-f ch. Wychowanie fizyczne Markiel-Chartlińska Maria Uczniowie na godz. 8.00. Lekcja przeniesiona
z godz. 13.40

Zastępstwa

Okres: 04.02.2019 (Pn) – 04.02.2019 (Pn)

Dzień: 04.02.2019 (Pn)
Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Zastępca
1 Trela Piotr 5A|W-f ch. Wychowanie fizyczne Uczniowie przychodzą później
1 Trela Piotr 6A|W-f ch. Wychowanie fizyczne Uczniowie przychodzą później
2 Trela Piotr 5A|W-f ch. Wychowanie fizyczne Uczniowie przychodzą później
2 Trela Piotr 6A|W-f ch. Wychowanie fizyczne Uczniowie przychodzą później
3 Trela Piotr 4A Matematyka Zioło Anna
4 Trela Piotr 4A Kółko wokalne Bieniek Monika

 

 


 

Zastępstwa

Okres: 04.02.2019 (Pn) – 04.02.2019 (Pn)

Dzień: 04.02.2019 (Pn)
Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Zastępca
1 Trela Piotr 5A|W-f ch. Wychowanie fizyczne Uczniowie przychodzą później
1 Trela Piotr 6A|W-f ch. Wychowanie fizyczne Uczniowie przychodzą później
2 Trela Piotr 5A|W-f ch. Wychowanie fizyczne Uczniowie przychodzą później
2 Trela Piotr 6A|W-f ch. Wychowanie fizyczne Uczniowie przychodzą później
3 Trela Piotr 4A Matematyka Zioło Anna
4 Trela Piotr 4A Kółko wokalne Bieniek Monika

 


Zastępstwa

Okres: 01.02.2019 (Pt) – 01.02.2019 (Pt)

Dzień: 01.02.2019 (Pt)
Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Zastępca Uwagi
6 Szymańska Anna 4A Przyroda Uczniowie zwolnieni do domu

Zastępstwa

Okres: 01.02.2019 (Pt) – 01.02.2019 (Pt)

Dzień: 01.02.2019 (Pt)
Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Zastępca Uwagi
3 Tarnawska Agata 6A Religia Dobrowolski Paweł Złączenie grup
4 Tarnawska Agata 6A Język polski Stec- Kubik Anna

Zastępstwa

Okres: 01.02.2019 (Pt) – 01.02.2019 (Pt)

Dzień: 01.02.2019 (Pt)
Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Zastępca Uwagi
1 Sałek Mirosław 7A Matematyka Uczniowie przychodzą później

na godz. 8.55

2 Sałek Mirosław 6A Język polski Stec- Kubik Anna
3 Sałek Mirosław 8A Zajęcia rozwijające kreatywność Kosior Agnieszka

 


 

Zastępstwa

Okres: 30.01.2019 (Śr) – 01.02.2019 (Pt)

Dzień: 30.01.2019 (Śr)
Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Zastępca Uwagi
4 Szymańska Anna 8A L. wychowawcza Sałek Wioletta
5 Szymańska Anna 5A Język polski Stec- Kubik Anna
6 Szymańska Anna 6A Przyroda Uczniowie zwolnieni do domu
7 Szymańska Anna 7A Biologia Uczniowie zwolnieni do domu
8 Szymańska Anna 7A Geografia Uczniowie zwolnieni do domu

 

Dzień: 31.01.2019 (Cz)
Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Zastępca Uwagi
7 Szymańska Anna 6A Przyroda Uczniowie zwolnieni do domu
8 Szymańska Anna 6A Wychowanie do życia w rodzinie Uczniowie zwolnieni do domu

 


 

Zastępstwa

Okres: 29.01.2019 (Wt) – 29.01.2019 (Wt)

Dzień: 29.01.2019 (Wt)
Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Zastępca Uwagi
3 Szymańska Anna 5A Historia Łyko Urszula
4 Szymańska Anna 4A Religia Dobrowolski Paweł
5 Szymańska Anna 6A Historia Łyko Urszula Lekcja przeniesiona z pt.
z godz.8.00
6 Szymańska Anna 7A Muzyka Sałek Wioletta Lekcja przeniesiona
z godz.14.35.Uczniowie kończą o godz. 13.30
7 Szymańska Anna 7A Geografia Uczniowie zwolnieni do domu
8 Szymańska Anna 8A Biologia Uczniowie zwolnieni do domu

 

 


 

Okres: 28.01.2019 (Pn) – 28.01.2019 (Pn)

Dzień: 28.01.2019 (Pn)
Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Uwagi
7 Markiel-Chartlińska Maria 5A|W-f dz. Wychowanie fizyczne Uczniowie zwolnieni do domu
7 Markiel-Chartlińska Maria 6A|W-f dz. Wychowanie fizyczne Uczniowie zwolnieni do domu
8 Markiel-Chartlińska Maria 5A|W-f dz. Wychowanie fizyczne Uczniowie zwolnieni do domu
8 Markiel-Chartlińska Maria 6A|W-f dz. Wychowanie fizyczne Uczniowie zwolnieni do domu

 

Informacje o zastępstwach

Okres                                                                      21.01.2019 (Pn) – 25.01.2019 (Pt)

 

Dzień: 21.01.2019 (Pn)
Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
1 Fratyn Karolina 4A Matematyka 5 Zioło Anna
3 Fratyn Karolina 5A Matematyka 6 Zioło Anna
4 Fratyn Karolina 8A Historia 10 Łyko Urszula
5 Fratyn Karolina 7A Język polski 7 Stec- Kubik Anna
6 Fratyn Karolina 8A     L. wych. 10 Sałek Wioletta

 

 

 

L. wychowawcza przeniesiona
z dn. 25.01. (pt.) z godz. 8.55

 

Dzień: 22.01.2019 (Wt)
Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot             Sala Zastępca Uwagi
1   Fratyn Karolina   7A Język niemiecki 7 Uczniowie przychodzą później na 9.50
2   Fratyn Karolina 7A Język niemiecki 7 Uczniowie przychodzą później na 9.50
4 Fratyn Karolina  8A Zajęcia z pedagogiem 8 Chorzepa Sylwia
6 Fratyn Karolina    6A    Historia 6 gim Łyko Urszula Historia przeniesiona
z dn. 25.01. (pt.) z godz. 8.00

 

Dzień: 23.01.2019 (Śr)
Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot          Sala Zastępca Uwagi
2 Fratyn Karolina 8A Zajęcia z pedagogiem 8 Chorzepa Sylwia
3 Fratyn Karolina 5A Matematyka 6 Zioło Anna
4   Fratyn Karolina 4A Język angielski 5 Uczniowie zwolnieni do domu
5 Fratyn Karolina 6A Język polski 6 gim Stec- Kubik Anna

 

Dzień: 24.01.2019 (Cz)
Lekcja Nauczyciel            Oddział Przedmiot        Sala Zastępca Uwagi
1  Fratyn Karolina 6A Język angielski 6 gim Uczniowie przychodzą później na  8.55
2  Fratyn Karolina 7A Informatyka 7 Sałek Mirosław Uczniowie przychodzą na 8.55

 

 

Dzień: 25.01.2019 (Pt)
Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot    Sala Zastępca Uwagi
1  Fratyn Karolina 8A

 

 

Język niemiecki 10 Uczniowie przychodzą później na 9.50
2  Fratyn Karolina 4A Zajęcia z pedagogiem 5 Chorzepa Sylwia
3  Fratyn Karolina 5A Zajęcia z pedagogiem 6 Chorzepa Sylwia
4  Fratyn Karolina 7A Matematyka 7 Sałek Mirosław Uczniowie przychodzą na 8.55

 

5  Fratyn Karolina 4A Język polski 5 Łuczak Marzanna

 

 


Plan lekcji dla kl. IV

14.01.-18.01.2019

  Lp. Godziny Klasa IV – sala 5
PONIEDZIAŁEK 0 7.05-7.50
1 8.00-8.45 j.angielski
2 8.55-9.40 j.angielski
3 9.50-10.35 w-f G1
4 10.45-11.30 w-f G1
WTOREK 0 7.05-7.50  
1 8.00-8.45
2 8.55-9.40 Kółko wokalne M.B
3 9.50-10.35 j.polski
4 10.45-11.30 przyroda
5 11.50-12.35 w-f G1
6 12.45-13.30 w-f G1
7 13.40-14.25 j.angielski
8 14.35-15.20
     
ŚRODA 0 7.05-7.50
1 8.00-8.45 j.polski
2 8.55-9.40 j.polski
3 9.50-10.35 religia
4 10.45-11.30 j.angielski
CZWARTEK 0 7.05-7.50
1 8.00-8.45 plastyka
2 8.55-9.40 muzyka
3 9.50-10.35 j.polski
4 10.45-11.30 j.angielski
5 11.50-12.35 tech.
6 12.45-13.30 religia
PIĄTEK 0 7.05-7.50 7.30 Msza Św.
1 8.00-8.45
2 8.55-9.40 j.angielski
3 9.50-10.35 historia
4 10.45-11.30 J.polski
5 11.50-12.35 l.wych.
6 12.45-13.30 przyroda

Nieobecność nauczycieli:

A.Z – matematyka (14 – 18.01.2019)

U.Ł – historia (15.01.2019)


 

NIEOBECNOŚĆ NAUCZYCIELI

  (A.T – e.wczesnoszkolna  03-04.01.2019) wych. kl. I

03.01.2019

Kl. I

8.00-8.45 – j. angielski (M.A)

8.55-9.40 – e. wczesnoszkolna (K.S)

9.50-10.35 – e. wczesnoszkolna (K.S)

10.45-11.30 – e. wczesnoszkolna (K.S)

 Od godz. 8.55 zajęcia wg planu kl. II A (złączenie grup)

04.01.2019

Kl. I

8.00-8.45 – j. angielski (M.A)

8.55-9.40 – e. wczesnoszkolna (K.S)

9.50-10.35 – e. wczesnoszkolna (K.S)

10.45-11.30 – e. wczesnoszkolna (K.S)

 Od godz. 9.50 zajęcia wg planu kl. II A (złączenie grup)

NIEOBECNOŚĆ NAUCZYCIELI

04.01.2019

 (A.Sz – przyroda)

(M.M-Ch – w-f )

 

Kl. IV – przyroda odwołana

Uczniowie kończą wcześniej o godz. 12.35

 04.01.2019

 W-f odwołany dla grupy dziewcząt w kl. VII i VIII


NIEOBECNOŚĆ NAUCZYCIELI

  (P.D – religia  02.01 – 04.01.2019)

 

02.01.2019

Kl. I

8.00-8.45 – e. wczesnoszkolna (A.T)

 Kl. II A

8.55-9.40 – e. wczesnoszkolna (K.S)

 Kl. II B

10.45-11.30 – l. biblioteczna (U.Ł)

 Kl. IV

9.50-10.35- kółko wokalne (M.B)

 Kl. V

Uczniowie kończą wcześniej o godz. 12.35

03.01.2019

 Kl. III

8.55-9.40 – e. wczesnoszkolna (K.S)

 Kl. IV  – Religia – odwołana

Uczniowie kończą wcześniej o godz. 12.35

 Kl. V

9.50-10.35- j. polski (A.S)

 Kl. VI

10.45-11.30- j. polski (A.S)

04.01.2019

 Kl. III

8.00-9.45 – e. wczesnoszkolna (K.S)

 Kl. VII

9.50-10.35- zaj. z pedagogiem (S.CH)

 Kl. VIII

10.45-11.30- matematyka (M.S)


NIEOBECNOŚĆ NAUCZYCIELI

 (M.M-CH. – w-f  17.12 – 18.12.2018)

(P.T. – w-f  17.12 – 18.12.2018)

 

 17.12.2018

Kl. IV 

9.50-10.35- matematyka (A.Z)

Uczniowie kończą wcześniej o godz. 10.35

 Kl. V – W-f- odwołany

Uczniowie na 9.50

Uczniowie kończą wcześniej o godz. 13.30

 Kl. VI – W-f- odwołany

Uczniowie na 9.50

Uczniowie kończą wcześniej o godz. 13.30

18.12.2018

Kl. IV 

11.50-12.35- j. angielski (K.F) – lekcja przeniesiona z godz.13.40

12.45-13.30- kółko wokalne (M.B)

Uczniowie kończą wcześniej o godz. 13.30

 Kl. V – W-f- odwołany

Uczniowie na 9.50

Uczniowie kończą wcześniej o godz. 13.30

 Kl. VI – W-f- odwołany

Uczniowie na 9.50

Uczniowie kończą wcześniej o godz. 13.30


NIEOBECNOŚĆ NAUCZYCIELI

 (A.Z. – matematyka 10.12-14.12)

(U.Ł. – historia 11.12.2018)

(W.S. – muzyka 11.12.2018)

(M.M-CH. – w-f 11.12.2018)

(P.T. – w-f 11.12.2018)

(A.M. – plastyka/technika 13.12.2018)

(M.S. – matematyka/informatyka 13.12.2018)

 

  10.12.2018

Kl. IV – uczniowie na 8.55

8.55-9.40 – j. angielski (K.F) – l. przeniesiona z godz.8.00

11.12.2018

Kl. IV – uczniowie na 9.50

11.50-12.35 – j. angielski (K.F) – l. przeniesiona z godz.13.40

Uczniowie kończą wcześniej o godz. 12.35

 Kl. V

Uczniowie kończą wcześniej o godz. 13.30

W-f- odwołany

 Kl. VI

Uczniowie kończą wcześniej o godz. 13.30

W-f- odwołany

 Kl. VII

Uczniowie kończą wcześniej o godz. 14.25

13.12.2018

Kl. VII  – uczniowie na 8.55

10.45-11.30 – religia (P.D)

14.12.2018

Kl. IV

8.00-8.45 – matematyka (M.B)



NIEOBECNOŚĆ NAUCZYCIELI

(A.SZ. – biologia, przyroda, geografia 4.12-5.12)

(P.T. – W-F 4.12)

 

4.12.2018

ZASTĘPSTWA za  p. A.SZ.

Kl. IV

10.45- 11.30 – j. angielski (K.F) – l. przeniesiona z godz.13.40-14.25

Kl. V

9.50- 10.35 – matematyka (A.Z)

Kl. VI

11.50- 12.35 – historia (U.Ł)

Kl. VII

12.45- 13.30 – muzyka (W.S) – l. przeniesiona z godz. 14.35-15.20

Uczniowie kończą wcześniej o godz. 13.30

 

ZASTĘPSTWA za   p. P.T. (W-F)

Kl. V i VI

Uczniowie kończą wcześniej, o godz. 13.30

 

 5.12.2018

ZASTĘPSTWA za p. A.SZ.

Kl. V

11.50- 12.35 – matematyka (A.Z)

Kl. VI

Uczniowie kończą wcześniej, o godz. 12.35

Kl. VII

Uczniowie kończą wcześniej o godz. 13.30

Kl. VIII

10.45- 11.30 – j. polski (A.S)


NIEOBECNOŚĆ NAUCZYCIELI

A.T – e. wczesnoszkolna kl. I złączona z kl. II A

  3.12.2018 – 7.12.2018 

Plan dla kl. I (3.12.2018 – 7.12.2018 )

Poniedziałek (03.12.2018)   8.00 – 12.35

1.informatyka

2.edukacja

3.edukacja

4.edukacja

5.w-f

Wtorek (04.12.2018)  8.00 – 12.35

1.religia

2.edukacja

3.edukacja

4.basen

5.basen

Środa (05.12.2018)  8.00 – 12.35

1.religia

2.edukacja

3.edukacja

4.edukacja

5.edukacja

Czwartek (06.12.2018)  8.00 – 12.35

1.j.angielski

2.basen

3.basen

4.edukacja

5.edukacja

Piątek  (07.12.2018)  8.00 – 11.30

1.j. angielski

2.edukacja

3.edukacja

4.edukacja


26-30  LISTOPADA 2018

TUTAJ

NIEOBECNOŚĆ NAUCZYCIELI (26 – 30.11)

  P.D. – religia od 26.11-30.11

 S.CH. – pedagog szkolny od 26.11-28.11

 A.T – j. polski 29.11 (od godz. 8.00 – 11.50)

 M.S. – matematyka 29.11 (od godz. 9.50)

 A.M. – plastyka 29.11 (od godz. 9.00)

 A.K – świetlica od 26.11-28.11


PLAN LEKCJI NA 15 i 16 LISTOPADA 2018

TUTAJ


NIEOBECNOŚĆ NAUCZYCIELI

  W DNIU 9.11.2018 (PIĄTEK)

(A.T. – J. POLSKI, M.M-CH. – W-F,  P.T. – W-F)

ZASTĘPSTWA ZA p. A.T. (J. POLSKI)

 

Kl. VI

9.50- 10.35 – j. polski (I.H.)

10.45- 11.30 – zaj. z pedagogiem (S.CH.)

 

ZASTĘPSTWA ZA p. M.M-CH. (W-F) oraz  p. P.T. (W-F)       

Kl. VII  i  Kl. VIII (Grupa Chłopców i Dziewczynek)

W-F – zajęcia odwołane, uczniowie idą do domu

 


NIEOBECNOŚĆ NAUCZYCIELI

  W DNIU 8.11.2018 (CZWARTEK)

(A.T. – J. POLSKI, P.T. – W-F)

 

ZASTĘPSTWA ZA p. A.T. (J. POLSKI)

 

Kl. V

11.50- 12.35 – j. polski – odwołany, uczniowie idą do domu

Kl. VI

Uczniowie przychodzą na 8.55

10.45- 11.30 – j. polski (I.H.)

Kl. VII

8.55-9.40 – l. wych. (A.S.)

Kl. VIII

Uczniowie przychodzą na 8.55

– 8.55- 9.40 – religia (P.D.)

9.50- 10.35 – WOS (U.Ł.)

10.45- 11.30 –  historia (U.Ł.)

 

ZASTĘPSTWA ZA p. P.T. (W-F)      

 

Kl. VII (Grupa Chłopców) i KL. VIII (Grupa Chłopców)

12.15-13.45 – W-F – zajęcia odwołane, uczniowie idą do domu


NIEOBECNOŚĆ NAUCZYCIELI

  W DNIU 7.11.2018 (ŚRODA)

(A.T. – J. POLSKI)

 

ZASTĘPSTWA ZA p. A.T. (J. POLSKI)

Kl. V

10.45- 11.30 – j. polski (A.S.)

Kl. VI

9.50- 10.35 – j. polski (A.S.)

Kl. VIII

Uczniowie przychodzą na 8.55


NIEOBECNOŚĆ NAUCZYCIELI

  W DNIU 6.11.2018 (WTOREK)

(A.T. – J. POLSKI, M.M-CH. – W-F,  P.T. – W-F)

 

ZASTĘPSTWA ZA p. A.T. (J. POLSKI)

Kl. VII

9.50- 10.35 – spotkanie z p. Bożeną Andrychowicz

10.45- 11.30 – j. polski (A.S.)

 

Kl. VIII

11.50- 12.35 – j. polski (A.S.)

12.45- 13.30 – j. polski (A.S.)

 

ZASTĘPSTWA ZA p. M.M-CH. (W-F)

Kl. V

Uczniowie przychodzą na 9.50

Kl. VI

Uczniowie przychodzą na 9.50

 

ZASTĘPSTWA ZA p. P.T. (W-F)

Kl. IV

11.50- 12.35 – j. angielski (K.F.) przeniesiony z lekcji 7 (z godz. 13.40-14.25)

-druga godzina W-f odwołana, uczniowie idą do domu

Kl. V (Grupa Chłopców)

-zajęcia W-F odwołane, uczniowie idą do domu

Kl. VI (Grupa Chłopców)

-zajęcia W-F odwołane, uczniowie idą do domu

 

NIEOBECNOŚĆ NAUCZYCIELA

(M.A. – J. ANGIELSKI)

 W DNIU 6.11.2018 (WTOREK)

 

ZASTĘPSTWA ZA p. M.A. (J. ANGIELSKI)

 Kl. III A

8.00- 8.45 – edukacja (K.S)

8.55- 9.40 – edukacja (K.S)

9.50- 10.35 – w-f (K.S)

10.45- 11.30 – edukacja (K.S)

Uczniowie mają zajęcia do godz. 11.30

                                                          

   W DNIU 7.11.2018 (ŚRODA)

Kl. II A

8.00- 8.45 – edukacja (K.S)

Uczniowie mają zajęcia do godz. 11.30

 

  W DNIU 8.11.2018 (CZWARTEK)

Kl. I A

8.00- 8.45 – edukacja (A.T)

Uczniowie mają zajęcia do godz. 11.30

 


NIEOBECNOŚĆ NAUCZYCIELI (A.T. – j. polski, P.T. – W-F)

W DNIU 5.11.2018 (PONIEDZIAŁEK)

 

ZASTĘPSTWA ZA p. A.T. (J. POLSKI)

Kl. V

10.45- 11.30 – j. polski (M.Ł.)

Kl. VI

11.50- 13.30 – j. polski (A.S.)

Kl. VII

8.55- 10.35 – j. polski (A.S.)

Kl. VIII

Uczniowie przychodzą na 8.55

 

ZASTĘPSTWA ZA p. P.T. (W-F)

Kl. IV

9.50- 10.35 – matematyka (A.Z.)

10.45- 11.30 –  próba na 11 listopada (M.B.)

Kl. V

Uczniowie przychodzą na 9.50

Kl. VI

Uczniowie przychodzą na 9.50