Zastępstwa

PLAN LEKCJI NA 15 i 16 LISTOPADA 2018

TUTAJ


NIEOBECNOŚĆ NAUCZYCIELI

  W DNIU 9.11.2018 (PIĄTEK)

(A.T. – J. POLSKI, M.M-CH. – W-F,  P.T. – W-F)

ZASTĘPSTWA ZA p. A.T. (J. POLSKI)

 

Kl. VI

9.50- 10.35 – j. polski (I.H.)

10.45- 11.30 – zaj. z pedagogiem (S.CH.)

 

ZASTĘPSTWA ZA p. M.M-CH. (W-F) oraz  p. P.T. (W-F)       

Kl. VII  i  Kl. VIII (Grupa Chłopców i Dziewczynek)

W-F – zajęcia odwołane, uczniowie idą do domu

 


NIEOBECNOŚĆ NAUCZYCIELI

  W DNIU 8.11.2018 (CZWARTEK)

(A.T. – J. POLSKI, P.T. – W-F)

 

ZASTĘPSTWA ZA p. A.T. (J. POLSKI)

 

Kl. V

11.50- 12.35 – j. polski – odwołany, uczniowie idą do domu

Kl. VI

Uczniowie przychodzą na 8.55

10.45- 11.30 – j. polski (I.H.)

Kl. VII

8.55-9.40 – l. wych. (A.S.)

Kl. VIII

Uczniowie przychodzą na 8.55

– 8.55- 9.40 – religia (P.D.)

9.50- 10.35 – WOS (U.Ł.)

10.45- 11.30 –  historia (U.Ł.)

 

ZASTĘPSTWA ZA p. P.T. (W-F)      

 

Kl. VII (Grupa Chłopców) i KL. VIII (Grupa Chłopców)

12.15-13.45 – W-F – zajęcia odwołane, uczniowie idą do domu


NIEOBECNOŚĆ NAUCZYCIELI

  W DNIU 7.11.2018 (ŚRODA)

(A.T. – J. POLSKI)

 

ZASTĘPSTWA ZA p. A.T. (J. POLSKI)

Kl. V

10.45- 11.30 – j. polski (A.S.)

Kl. VI

9.50- 10.35 – j. polski (A.S.)

Kl. VIII

Uczniowie przychodzą na 8.55


NIEOBECNOŚĆ NAUCZYCIELI

  W DNIU 6.11.2018 (WTOREK)

(A.T. – J. POLSKI, M.M-CH. – W-F,  P.T. – W-F)

 

ZASTĘPSTWA ZA p. A.T. (J. POLSKI)

Kl. VII

9.50- 10.35 – spotkanie z p. Bożeną Andrychowicz

10.45- 11.30 – j. polski (A.S.)

 

Kl. VIII

11.50- 12.35 – j. polski (A.S.)

12.45- 13.30 – j. polski (A.S.)

 

ZASTĘPSTWA ZA p. M.M-CH. (W-F)

Kl. V

Uczniowie przychodzą na 9.50

Kl. VI

Uczniowie przychodzą na 9.50

 

ZASTĘPSTWA ZA p. P.T. (W-F)

Kl. IV

11.50- 12.35 – j. angielski (K.F.) przeniesiony z lekcji 7 (z godz. 13.40-14.25)

-druga godzina W-f odwołana, uczniowie idą do domu

Kl. V (Grupa Chłopców)

-zajęcia W-F odwołane, uczniowie idą do domu

Kl. VI (Grupa Chłopców)

-zajęcia W-F odwołane, uczniowie idą do domu

 

NIEOBECNOŚĆ NAUCZYCIELA

(M.A. – J. ANGIELSKI)

 W DNIU 6.11.2018 (WTOREK)

 

ZASTĘPSTWA ZA p. M.A. (J. ANGIELSKI)

 Kl. III A

8.00- 8.45 – edukacja (K.S)

8.55- 9.40 – edukacja (K.S)

9.50- 10.35 – w-f (K.S)

10.45- 11.30 – edukacja (K.S)

Uczniowie mają zajęcia do godz. 11.30

                                                          

   W DNIU 7.11.2018 (ŚRODA)

Kl. II A

8.00- 8.45 – edukacja (K.S)

Uczniowie mają zajęcia do godz. 11.30

 

  W DNIU 8.11.2018 (CZWARTEK)

Kl. I A

8.00- 8.45 – edukacja (A.T)

Uczniowie mają zajęcia do godz. 11.30

 


NIEOBECNOŚĆ NAUCZYCIELI (A.T. – j. polski, P.T. – W-F)

W DNIU 5.11.2018 (PONIEDZIAŁEK)

 

ZASTĘPSTWA ZA p. A.T. (J. POLSKI)

Kl. V

10.45- 11.30 – j. polski (M.Ł.)

Kl. VI

11.50- 13.30 – j. polski (A.S.)

Kl. VII

8.55- 10.35 – j. polski (A.S.)

Kl. VIII

Uczniowie przychodzą na 8.55

 

ZASTĘPSTWA ZA p. P.T. (W-F)

Kl. IV

9.50- 10.35 – matematyka (A.Z.)

10.45- 11.30 –  próba na 11 listopada (M.B.)

Kl. V

Uczniowie przychodzą na 9.50

Kl. VI

Uczniowie przychodzą na 9.50