Wyjazd do Parku trampolin JumpWorld w Rzeszowie

Uczniowie z naszej szkoły, a mianowicie uczęszczający do klasy VI, 11 kwietnia udali się do wyjątkowego miejsca. Pojechali do parku trampolin JumpWorld w Rzeszowie. Na miejscu, pod opieką profesjonalnych trenerów mogli ćwiczyć skoki, podskoki, salta i przewroty. O samym miejscu możemy przeczytać:” Jesteśmy najbardziej wystrzałowym miejscem w Rzeszowie, które tworzą najbardziej wyskokowe osoby na Podkarpaciu. Z nami zapomnisz o przyziemnych sprawach. Przyjdź a pomożemy rozwinąć Ci skrzydła. Dobra zabawa, uśmiech na twarzy i pozytywna energia nie opuszczą Cię nawet na sekundę!” Być może taka wycieczka zachęci naszych uczniów do większego zainteresowania akrobatyką oraz sprawi, że lekcje w-fu zaczną być postrzegane w nowy, bardziej atrakcyjny sposób.

Gallery icon

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *