100. rocznica urodzin Jana Pawła II Patrona naszej szkoły

Rok 2020 został uznany jako rok Jana Pawła II. Z tej racji w naszej szkole obchodząc 100. rocznicę urodzin naszego patrona miało się odbyć wiele konkursów, było dużo inicjatyw oraz wiele pomysłów, ale niestety pandemia koronawirusa pokrzyżowała nam plany i uniemożliwiła pewne działania. Jednak mimo to uczniowie, którzy zdobywają wiedzę i mądrość pod patronatem św. Jana Pawła II, nie możemy w tym czasie pozostać bierni – pragniemy się zmobilizować – i skoro mamy tak Wielkiego Patrona i wierzymy w Świętych Obcowanie, to chcemy WSPÓLNIE, choć zdalnie, ale z radością obchodzić 100 rocznicę urodzin Karola Wojtyły –  św. Jana Pawła II.

Uczniowie podejmując zatem trud, włączyli się w:

– konkursy: plastyczny i literacki dla uczniów, nauczycieli i Rodziców „Moje spotkanie z Janem Pawłem II”
– montaż słowno-muzyczny dla św. Jana Pawła II w wykonaniu najmłodszych i wspólne odśpiewanie „Barki”
– udział w inicjatywach podejmowanych przez Diecezję Sandomierską oraz Episkopat (e-konferencje, konkursy)

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *