Sukcesy uczniów Katolika na konkursach z języka angielskiego!

Znamy już wyniki olimpiady  z języka angielskiego „Olimpusek”! Ten przeznaczony dla uczniów edukacji wczesnoszkolnej konkurs ma zakres ogólnopolski. Dlatego tym większe wrażenie robią wyniki, jakie osiągnęli nasi uczniowie. Najmłodsze roczniki Katolika zaprezentowały się po prostu rewelacyjnie!

Jest nam ogromnie miło poinformować, że:

Aleks Żelazko, uczeń klasy I oraz Mikołaj Bieniek z klasy II otrzymali dyplom laureata.

Pozostali uczniowie biorący udział w konkursie otrzymali dyplom uznania.

W kategorii KLASA II

Michalina Bielińska

Jan Kowalski

Julia Mazurkiewicz

Bartosz Pawelak

Zofia Zych

Wiktoria Czerwińska  

Karolina Barnaś

Piotr Dobrowolski

W kategorii Klasa III

Jan Goleń  

Dominik Sagan

Maja Ruła

Zofia Grandys

Dodatkowo Jan Goleń – uczeń klasy III wziął udział w Ogólnopolskim  Konkursie  Języka Angielskiego „Focus-Spring 2022” , w którym uzyskał 186 punktów na 222 możliwych. W rankingu zajął 12 miejsce i otrzymał dyplom uznania. Jest to więc świetny wynik! Gratulujemy!

Warto dodać, że w przeprowadzonej sesji konkursu „Focus-Spring 2022” wzięło udział 110 uczestników z klas III z całej Polski.

Wszystkim uczniom gratulujemy sukcesów!!!

Te wspaniałe wyniki w konkursach potwierdzają coś, co wiemy od dawna: mamy bardzo zdolnych uczniów! Cieszy, gdy widzimy, że uczniowie mają taką frajdę z poznawania angielskiego. W Katoliku na naukę tego języka stawiamy już od pierwszej klasy. Zależy nam, by było atrakcyjnie, by wzmacniać u dzieci naturalną ciekawość poznawania. Dlatego anglistka, pani Wioletta Sałek, poszukując nowych form nauki języka, obok tych tradycyjnych wprowadziła również te twórcze: piosenki, zabawy, quizy, dramę

– wszystko po to, aby zarazić najmłodszych uczniów miłością do języka. Dodatkowa możliwość solidnej nauki stwarzają również zajęcia rozwijające.

Wszystko to stanowi rewelacyjne przygotowanie do dalszej przygody z angielskim – nauki języka w kolejnym etapie edukacyjnym. Powodzenia!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.