Talenty naszego szkolnego podwórka

Z wielkim wzruszeniem i radością przyjmujemy wszystkie udane doświadczenia rozwoju talentów i pasji naszych Uczniów.
Cieszymy się, że nasi Wychowankowie zdobywają laury, godzą zadania dnia codziennego z kształceniem swoich talentów, podejmują pracę, która wymaga od nich samodyscypliny i daje im satysfakcję.To dla nas wielka radość, że rozpoznają swoje talenty i spotykają na swojej drodze ludzi, którzy pomagają im je rozwijać.
Gratulujemy Rodzicom, którzy mają uzasadniony powód do dumy, gratulujemy wszystkim, którzy towarzyszą rozwojowi naszych uczniów, gratulujemy NASZYM UCZNIOM.
Na przestrzeni tylko jednego tygodnia Aleksander Szwarnowiecki i Adam Dzierzkowski, obaj z klasy 6 zostali docenieni i wywalczyli laury.
Alek w programie ” Szansa na sukces” Eurowizja Junior 2022, a Adam na zawodach kajakowych w Poznaniu.
Długo będzie nam brzmiała w uszach wspaniale zaśpiewana przez Alka piosenka zespołu ABBA ” Waterloo” w Szansie na sukces, mamy też wielką radość ze zdobycia II – go miejsca  Adama w ogólnopolskich zawodach kajakowych w Poznaniu, gdzie spośród 55 zawodników Adam popłynął kajakiem na tak wysokie podium.
Chłopcy GRATULUJEMY WAM i dziękujemy, że jesteście dla nas wszystkich wzorem pracowitości i pielęgnowania talentów.
Społeczność „Katolika”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *