Sukces Karoliny i Aleksandra na konkursie w Jarosławiu!

„A to Polska właśnie” –  13. edycja konkursu organizowanego przez Szkołę Podstawową Sióstr Niepokalanek w Jarosławiu zakończył się dla naszych uczniów sukcesem. Katolika reprezentowali: Karolina Grodzka, która startowała w kategorii recytacja oraz Aleksander Szwarnowiecki, który startował w kategorii piosenka patriotyczna.

Uczestnicy obu kategorii mieli za zadanie przygotować jeden utwór o tematyce patriotycznej, ale o wydźwięku religijnym, nawiązujący do hasła: „BÓG – HONOR – OJCZYZNA”. Jury doceniło nie tylko dobór repertuaru zgodnego z założeniami konkursu, ale przede wszystkim wrażliwość naszych reprezentantów, zrozumienie tekstu oraz siłę przekazu.

Z dumą informujemy, że:

Karolina Grodzka otrzymała wyróżnienie,

natomiast Aleksander Szwarnowiecki zajął I miejsce,

wzbudzając zachwyt jury i widowni do tego stopnia, że bisował!

Dziękujemy naszym uczniom za tak wspaniałe reprezentowanie naszej szkoły!!!

Gratulujemy pasji!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.