Bieg na orientację z okazji Dnia Dziecka

To było prawdziwe święto sportu i zabawy! Uczniowie klas 4-8 świetnie się bawili, sprawdzając swoją wiedzę ogólną, umiejętności językowe z angielskiego oraz rywalizując w konkurencjach sprawnościowych i zręcznościowych.

Nasza przygoda rozpoczęła się wcześnie rano, gdy wszystkie klasy zebrały się na terenach zielonych nad Wisłą. Tam czekały na nas przygotowane punkty kontrolne, które trzeba było odnaleźć przy pomocy mapy i wskazówek. Każdy zespół, składający się z 2 uczniów, musiał wspólnie podejmować decyzje i planować swoją trasę. To było prawdziwe wyzwanie, które sprawiło, że uczniowie doskonale się bawili i rozwijali swoje umiejętności orientacyjne.

Podczas biegu mieli również okazję sprawdzić swoją wiedzę ogólną. Na niektórych punktach kontrolnych czekały pytania z różnych dziedzin, które trzeba było rozwiązać, aby kontynuować przygodę. To było świetne połączenie nauki i zabawy, które dostarczyło wszystkim wiele radości i pozytywnej energii.

Nie zabrakło także konkurencji sprawnościowych i zręcznościowych. Przy niektórych punktach kontrolnych czekały zadania, które wymagały szybkości, precyzji i koordynacji. To było naprawdę ekscytujące i dodało dodatkowej adrenaliny w trakcie biegu.

Na koniec czekała słodka niespodzianka, aby uhonorować wysiłek i zaangażowanie uczniów.

Serdecznie podziękowania składamy wszystkim uczestnikom, nauczycielom i wolontariuszom z liceum, którzy przyczynili się do organizacji tego wspaniałego wydarzenia. Wasza pomoc i zaangażowanie były nieocenione. Dzięki Wam ten dzień był wyjątkowy i niezapomniany.

Bieg na orientację z okazji Dnia Dziecka był nie tylko okazją do sportowej rywalizacji, ale także do integracji, współpracy i rozwijania umiejętności.

Dziękujemy wszystkim za udział i mamy nadzieję, że już niebawem będziemy mieli kolejną okazję do wspólnych sportowych przygód!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *