Dzie┼ä Dziecka w Naszej Szkole ­čÄë

Z okazji Dnia Dziecka w naszej szkole zorganizowano wyj─ůtkowy bieg na orientacj─Ö na malowniczych terenach zielonych nad Wis┼é─ů. ­čî│ Uczniowie otrzymali mapy i, biegaj─ůc w parach, rozwi─ůzywali r├│┼╝norodne ┼éamig┼é├│wki oraz zagadki, odpowiadali na pytania z r├│┼╝nych dziedzin i testowali swoj─ů sprawno┼Ť─ç fizyczn─ů. ­čŚ║´ŞĆ­čĆâÔÇŹÔÖé´ŞĆ­čĆâÔÇŹÔÖÇ´ŞĆ

Wszyscy uczestnicy ┼Ťwietnie si─Ö bawili, a najszybsze trzy pary, kt├│re uzyska┼éy najkr├│tsze czasy, zosta┼éy nagrodzone medalami. ­čąç­čął­čąë

Dla wszystkich uczni├│w przygotowano s┼éodko┼Ťci ­čŹČ, a na zako┼äczenie wsp├│lnie biesiadowali┼Ťmy przy grillu. ­čŹö­čîş Dzie┼ä Dziecka w naszej szkole by┼é pe┼éen rado┼Ťci, u┼Ťmiechu i niezapomnianych prze┼╝y─ç. ­čśä Dzi─Ökujemy wszystkim za udzia┼é i wsp├│ln─ů zabaw─Ö! ­čÄł

Dodaj komentarz

Tw├│j adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola s─ů oznaczone *