Sportowy sukces naszych podopiecznych!

W dniu 3 czerwca uczniowie naszej szkoły brali udział w zawodach sportowych „XXIV Bieg na Orientację – Bieg po Trzeźwość”. Jest to dyscyplina sportowa, która jest połączeniem wysiłku fizycznego, z wysiłkiem umysłowym. Liczna reprezentacja naszej szkoły świetnie poradziła sobie z trasą korzystając z mapy oraz pytaniami na punktach kontrolnych, których zaliczenie dawało gwarancję bonifikaty czasowej.
Najwyższe miejsca na podium w kategorii klas 5i6 chłopców i dziewcząt, zostały zajęte przez dwójkę naszych uczniów: Franciszek Wiącek – 1 miejsce oraz Amelia Skuza –  3 miejsce, natomiast w kategorii klas 7i8 zajęliśmy wszystkie najwyższe miejsca: 1 miejsce – Nel Wójcik, 2 miejsce – Adam Dzierzkowski, 3 miejsce – Kamila Krzemień, 4 miejsce – Zuzanna Chorzępa. Zwycięzcy zostali nagrodzeni pamiątkowymi statuetkami oraz nagrodami rzeczowymi.
Byliśmy najliczniejszą grupą na zawodach w składzie:
KLASA 5:
 1. DZIERZKOWSKI JAKUB
 2. KOSIOR HUBERT
 3. PALIŃSKA ALEKSANDRA
 4. SAGAN DOMINIK
 5. SMALERA MIKOŁAJ
 6. KOSIOROWSKI DOMINIKI
 7. WIĄCEK FRANCISZEK
KLASA 6:
 1. BYKOWSKI JAKUB
 2. SKUZA AMELIA
KLASA 7:
 1. HOSZKO SZYMON
 2. KĘDZIORA MIKOŁAJ
 3. WIĄCEK EMILIA
 4. DZIERZKOWSKI ADAM
 5. KRZEMIEŃ KAMILA
 6. CHORZĘPA ZUZANNA
KLASA 8:
 1. WÓJCIK NEL
Dla wszystkich uczestników wielkie brawa i gratulacje!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *