Dzień Dziecka na sportowo!

1 czerwca uczniowie klas 4-8 wzięli udział w BIEGU NA ORIENTACJĘ. Sportowe zmagania wymagały umiejętnego połączenia biegu i zdolności do orientacji w terenie. Młodzież  miała możliwość sprawdzenia się w czytaniu mapy oraz znalezieniu punktów kontrolnych rozmieszczonych na terenach zielonych nad Wisłą.

Zawody rozegrane były w dwóch kategoriach startowych: 4-6 oraz 7-8. Uczniowie startowali w zespole dwójkowym w odstępach 30 sekund, i mieli do zaliczenia 5 punktów kontrolnych, na których czekały pytania z wiedzy ogólnej oraz zadania z logicznego myślenia. Każdy, kto odpowiedział prawidłowo lub wykonał odpowiednie zadanie zyskał bonifikatę czasową. Każdy uczestnik świetnie się bawił i aktywnie spędził czas.

W klasyfikacji końcowej w grupie 4-6 1 miejsce zajęli: Karol Szozda i Adam Dzierzkowski, 2 miejsce: Szymon Hoszko i Stefan Krakowiak, 3 miejsce: Olga Jędral i Emilia Wiącek. Wśród starszej mlodzieży z klas 7-8, gdzie startowali pojedynczo wyniki były następujące: 1 miejsce: Piotr Dzierzkowski, 2 miejsce: Mateusz Wójcik, 3 miejsce: Gabriela Wiącek.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *